افتتاح مخزن ۱۰۰ مترمکعبی آب در علی‌آباد کتول
تعداد بازدید تعداد 257 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۱:۳۲ ب.ظ، دوشنبه، ۱۰ تیر، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

با حضور جمعی از مسئولان مخزن فلزی شیشه ای ۱۰۰ مترمکعبی آب در علی‌آباد کتول افتتاح شد.

به گزارش سرویس اقتصادی رادکانا به نقل از مهر؛ عصر دوشنبه آئین افتتاح پروژه مخزن فلزی شیشه ای ۱۰۰ مترمکعبی آب شرب روستای سیاه رودبار شهرستان علی آباد کتول با حضور سردار حسین معروفی فرمانده سپاه نینوا گلستان، بهزاد هرمزی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان، فرماندار و امام جمعه شهرستان علی آبادکتول و سایر مسئولان شهرستانی برگزار شد.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان در آئین افتتاح این پروژه اظهارکرد: با افتتاح این مخزن هفت روستای استان با همکاری قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه نینوا استان از آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی بهره مند می‌شوند.

بهزاد هرمزی با بیان این نکته که ۸۵ درصد روستاهای شهرستان علی آبادکتول از آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی برخوردار هستند، افزود: تنها دو روستای علی آبادکتول از ۶۶ روستای این استان فاقد آب است.

هرمزی در ادامه خواستار مدیریت مصرف آب آشامیدنی مشترکین شد و خاطرنشان کرد: آب شرب نزد ما به عنوان ودیعه ای است که باید به نسل های آینده هم انتقال داده شود.

وی برخورداری هر جامعه از آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی را یکی از مولفه‌های توسعه اعلام کرد و یادآورشد: تمامی تلاش همکارانم در شرکت آب و فاضلاب روستایی برآن است تا بتوانیم تمامی روستاهای استان را از این نعمت بزرگ بهره مند سازیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر