ساعت کار ادارات گلستان به حالت قبلی برگشت
تعداد بازدید تعداد 188 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۰۸ ب.ظ، یکشنبه، ۱۶ تیر، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

ساعت کار دستگاه های اجرایی، نهادها و موسسات وابسته، بانکهای دولتی و شهرداری های گلستان پس از ۲۲ روز تغییر، از فردا ۱۷ تیرماه به حالت سابق باز می گردد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ پیش از این اعلام شده بود برای جلوگیری از اعمال خاموشی و بحران‌های ناشی از آن ساعت کار اداری گلستان از شنبه ۲۵ خرداد به مدت ۶۸ روز، یک ساعت زودتر آغاز و یک ساعت زودتر به پایان خواهد رسید.
بر اساس اعلام روز یکشنبه استانداری گلستان، به دستور وزیر کشور برای تسهیل در ارایه خدمات دستگاههای اجرایی و پاسخگویی به انتظارات مردم، ساعت کار ادارات این استان از فردا به روال سابق خود باز می گردد.
در اجرای مدیریت صحیح مصرف نیروی برق و کنترل روزانه مصرف انرژی، استفاده از ساز و کارهای کاهش مصرف تنظیم دمای محیط کار با حداقل ۲۵ درجه سانتیگراد، از مدار خارج کردن سامانه های سرمایشی و روشنایی پس از پایان وقت اداری و تولید برق از مولدهای اضطراری در ساعات ۱۱ تا ۱۵ هر روز همچنان مورد تاکید است.
در گلستان با وسعت بیش از ۲۰ هزار کیلومتر مربع در بخش جلگه‌ای دو گونه آب و هوا دیده می‌شود که بیش از دو سوم این جلگه آب و هوای خشک و نیمه خشک دارد و هر چه به سوی شمال و مرز ترکمنستان نزدیک می‌شویم بر خشکی آن افزوده می‌شود.
یک سوم دیگر که مانند نواری سبز بین بخش کوهستانی در جنوب و بخش خشک و نیمه‌خشک در شمال جای گرفته‌است، آب و هوای معتدل دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر