انفجار خودرو «سراتو» در گرگان و مرگ راننده ۳۴ ساله در بیمارستان
تعداد بازدید تعداد 484 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۴۶ ق.ظ، سه شنبه، ۱۸ تیر، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان از انفجار خودروی «سوناتا» با دو سرنشین خبر داد و گفت: راننده در حال انتقال از وضعیت شدید مجروحیت و سوختگی برخوردار بود.

به گزارش سرویس حوادث رادکانا؛ مهدی قره‌قاشی امشب در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان درباره انفجار خودروی سواری در خیابان گلشهر گرگان اظهار کرد: این حادثه ساعتی پیش در خیابان گلشهر گرگان رخ داد که خودروی «سراتو» در هنگام حرکت دچار حریق و انفجار شد.

وی ادامه داد: خودرو در ابتدای خیابان گلشهر دوم دچار حریق و انفجار و در نهایت در ابتدای گلشهر چهارم متوقف شد که به دلیل شدت حریق، دو سرنشین داخل خودرو توان خروج از خودرو را نداشتند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان خاطرنشان کرد: بلافاصله تیم اطفا حریق آتش‌نشانی وارد عمل شد و هر دو فرد پس از اطفا حریق از خودرو خارج شدند.

قره‌قاشی بیان کرد: متاسفانه وضعیت سوختگی و جراحت راننده در هنگام خروج و انتقال مساعد نبوده و دچار جراحت شدید و سوختگی بالا شده است.

وی درباره سرنشین دوم خودرو گفت: خوشبختانه وی از با وجود جراحت و سوختگی اما وضعیت بهتری نسبت به راننده داشته است.

رئیس اداره اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان در خصوص آخرین وضعیت راننده مجروح این حادثه اظهار کرد: متاسفانه پس از انتقال مجروح به بیمارستان شدت جراحات بسیار زیاد بوده است.

علی متکی گفت: متاسفانه با وجود تلاش‌های بسیار همکاران در اورژانس و اجرای «سی پی آر» این فرد جان خود را از دست داد اما فرد دوم در وضعیت بهتری قرار دارد و روند درمان وی در حال انجام است.

گفتنی است، فرد فوت شده به نام «سعید روحی‌نژاد» متولد سال ۱۳۶۴ است و فرد مجروح با نام «محمدرضا روحی‌نژاد» در بیمارستان بستری است.

انتهای پیام/

ارسال نظر