دانلود ۴ بازی ایرانی مهیج مخصوص موبایل
تعداد بازدید تعداد 138 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۱:۵۷ ب.ظ، چهارشنبه، ۱۹ تیر، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

بازی های سایه روشن: تابستان سیاه، تک تیرانداز: عملیات انتقام و تکاور: رو در روی اهریمن را در ادامه دانلود نمایید.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ بازی های سایه روشن: «تابستان سیاه، تک تیرانداز: عملیات انتقام و تکاور: رو در روی اهریمن» را در ادامه دانلود نمایید.

خلاصه داستان سایه روشن : تابستان سیاه

بعضی وقتها نگاهم روی قاب عکس گوشه طاقچه خونه مادر میمونه ، هنوز ، بعد سالها ، رمان سیاه گوشه قاب عکسی که تصویر بزرگترین مردم زندگیم ، پدرم ، کاراگاه افشار ، رو در دل خودش جای داده خود نمایی میکنه ، پدری که بهم یاد داد برای رسیدن به آرمان هات باید هزینه کنی ، هزینه ای که شاید به قیمت جونت تموم بشه و صد البته این رو با خون خودش ثابت کرد ، حالا من ، امیررضا افشار ، قدم گذاشتم تو مسیر پدرم ، مسیر مبارزه با جنایت و تلاش برای تحقق عدالت و قسم میخورم ، تنها مرگ میتونه من رو از حرکت در این مسیر منصرف کنه ، من ایستادم و مبارزه خواهم کرد ، در تک تک کوچه پس کوچه های تهران تا آخرین نفس در قتل در کوچه های تهران …

PLEY1

download button

خلاصه داستان تک تیرانداز: عملیات انتقام

بازی جدید تولید شده توسط استودیو گونای, تولید کننده بازیهای خاک, جدل بر روی سرعت, دلاور و …

تمام شهرهای اسیر در دستان تروریستها آزاد شده اند ولی نیروهای اعزامی از آزادسازی آخرین شهر گرفتار در دستان آنها باز مانده اند, تکاور که معروفترین سرباز از گردان ضد تروریست بوده و به ممکن کننده غیر ممکنها معروف است برای نابودی آخرین پایگاه نیروهای داعشی اعزام میگردد.

PLEY1

download button

خلاصه داستان تکاور: رو در روی اهریمن

گروهک تروریستی داعش که از آن‌ها به عنوان افراطیون اسلام سنی با رویکرد ستیزه‌جوی جهادگرا یاد می‌شود، برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ ادعای خلافت جهانی کرد. این گروه، به رهبری ابوبکر ابغدادی و با اتحاد گروهی از خوارج دیگر گروه تروریستی یعنی القاعده تأسیس و با دولت‌های عراق، سوریه و دیگر شورشی‌های مخالف سوریه وارد جنگ شد. با آغاز جنگ داخلی سوریه نیروهای حکومت اسلامی وارد سوریه نیز شدند و در ۸ آوریل ۲۰۱۳ نام «حکومت اسلامی عراق و شام» را بر خود نهادند و از آن پس با نام مخفف داعش معروف شدند. در طول تمام این سال‌ها، کشورهای متحد از جمله شجاع‌مردان ایران زمین، کمک‌های بسیاری را برای جنگ تن به تن با تکفیری‌های داعشی به مناطق سوری اعزام کردند که نام بسیاری از شهدای این جنگ‌ها، به عنوان شهید مدافع حرم در تاریخ ثبت شد.

PLEY1

download button

 

خلاصه داستان ایران ۵۷

داستان بازی از خرداد ۱۳۴۲ آغاز میشود ، آنجا که مردم بی گناه ورامین به جرم دفاع از امام امتشان به خاک و خون کشیده میشوند ، در آخرین لحظات ایلیار که رهبری جمعیت کفن پوش را بر عهده دارد ، پسرش خردسالش ایلشن را به برادرش میسپارد. ۱۵سال بعد از این رویداد بازی را در نقش ایلیشن که اکنون ۲۵ سال سن دارد پیش خواهیم برد. ایلیشن توسط عمویش وارد گروهک مارکسیستی شده است و اهداف مبارزه خود علیه نظام ستم شاهی را متزلزل میبیند ، با ایلیشن همراه خواهیم شد تا ضمن بررسی بیش از ۱۲ واقعه تاثیر گذار در پیروزی انقلاب اسلامی روند تحول ایلیشن از یک عضو گروهک مارکسیستی به یک انقلابی جان بر کف را شاهد باشیم.

PLEY

download button

انتهاي پيام/

ارسال نظر