گلستان به مرحله نیمه نهایی والیبال نوجوان کشور صعود کرد/با درخشش نوجوان والیبالیست کردکوی
تعداد بازدید تعداد 143 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۸:۵۲ ب.ظ، پنج شنبه، ۲۰ تیر، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

با پایان یافتن دور مقدماتی رقابت های والیبال قهرمانی نوجوانان کشور در گنبدکاووس، تیم گلستان به همراه تیم های مازندران، تهران و گیلان به مرحله نیمه نهایی این مسابقات راه یافتند.

به گزارش سرویس ورزشی رادکانا به نقل از ایرنا؛ این مسابقات از روز شنبه هفته جاری با شرکت ۱۰ تیم در سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس آغاز شد و امروز چهارشنبه در آخرین روز مرحله مقدماتی مسابقات، چهار دیدار برگزار شد که طی آن تیم‌های تهران، آذربایجان غربی، همدان و گیلان به ترتیب در مقابل تیم‌های آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، خوزستان و البرز به پیروزی دست یافتند.

با پایان یافتن این مرحله از مسابقات، مازندران و گیلان به عنوان تیم‌های اول و دوم از گروه A و تهران و گلستان به عنوان تیم‌های اول و دوم از گروه B به مرحله نیمه نهایی این دوره از مسابقات راه یافتند و فردا پنجشنبه ۲۰ تیرماه از ساعت ۱۵ عصر ابتدا تیم تهران به مصاف گیلان می رود و در دیدار بعدی نیز تیم گلستان با مازندران دیدار می کند.

مطابق برنامه ریزی انجام شده، تیم‌های برنده مرحله نیمه نهایی رقابت‌های والیبال قهرمانی نوجوانان کشور روز جمعه هفته جاری دیدار نهایی و تیم‌های بازنده این مرحله نیز دیدار رده بندی را برگزار خواهند کرد.

به گزارش ایرنا، ۱۰ تیم شرکت کننده در رقابت‌های والیبال قهرمانی نوجوانان کشور در دو گروه پنج تیمی دسته بندی شده اند که در گروه A تیم‌های “مازندران، البرز، همدان، خوزستان و گیلان و در گروه B نیز تیم‌های “گلستان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، تهران و خراسان رضوی” از روز شنبه هفته جاری رقابت های خود را آغاز کردند.

رشته والیبال در شهرستان ۳۵۰ هزار نفری گنبدکاووس علاقه مندان بسیاری به ویژه در میان ترکمن‌ها دارد و از این شهرستان تاکنون بازیکنان و مربیان زیادی به تیم ملی راه یافتند که هم اینک فرهاد قائمی از مشهورترین آنان است.

گفتنی است؛ ابوالفضل خاری نوجوان والیبالیست شهرستان کردکوی نیز با افتخار در این دوره از رقابتها حضوری درخشان دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر