پشت پرده حملات اخیر اصلاح طلبان تندرو به چراغعلی/ معاون سیاسی امنیتی می ماند، شخص دیگری میرود!؟
تعداد بازدید تعداد 246 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۲:۱۲ ب.ظ، دوشنبه، ۲۴ تیر، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

اصلاح طلبان تندرو که زمان را بنفع خود نمی دید در آخرین اقدام، آخرین مهره خود را به یک بازی ویژه وارد نمود. فرد یاد شده تحت اوامر ح ر و ع ع با هدف تخریب وجهه معاون سیاسی امنیتی استانداری با چندین مدیر و چهره شاخص استانداری درگیر شده و حتی بعض جلسات سطح عالی حوزه ذیربط خود را با تنش مواجه نموده است تا زمینه برکناری معاون سیاسی امنیتی فراهم تا با فشار تهران، گزینه خود را معرفی و به حق شناس تحمیل نمایند!

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از گلستان ما؛ اصلاح طلبان تندرو که زخم شکست در انتخابات شوراها را بر صورت و پیشانی شکسته خود دارند؛ تحرکات انتخاباتی خود را عملا با سفر سال گذشته مصطفی تاج زاده و فخرالسادات محتشمی یکی از لیدرهای جنبش سوم فمینیستی که از سال ۹۵بطور خاص سازماندهی و شبکه سازی خود را بر پایه اقتصاد، خیریه و نیکوکاری و تاریخ پژوهی در استان های مرزی کلید زده اند آغاز کردند.

دستورالعمل های تشکیلاتی بطور خاص در یکی از استخرها در غرب گرگان و بطور تفضیلی در علی آباد کتول اعلام و ابلاغ شده و همه بر انتخابات و سازماندهی ها و کنشگری های پیش از روز انتخابات و همچنین پرسش و پاسخ های خاص همراه بوده است.اما این جریان در سازماندهی های خود برای راهبری یک پروژه کاتالیزور در فضای بررسی صلاحیت ها تا کنون ناکام مانده است :

شکست در تعیین معاون سیاسی و امنیتی مورد نظر خود و در اختیار کامل قرار گرفتن ستاد انتخابات استان

شکست تعیین یک استاندار بومی تندرو خارج از کنترل وزارت کشور و حتی دارای اختلاف با شخص وزیر کشور با رفتن مناف هاشمی

تحت کنترل گرفتن کامل فرمانداری و شهرداری گرگان ( پروژه یاد شده با تطمیع یکی از اعضای شورای شهر گرگان برای شهردار شدن و تحریک یکی دیگر از اعضا برای استعفا کلید می خورد و… شهردار گرگان برکنار و گزینه مورد نظرشان منصوب می شد) که با برکناری صفوی و تثبیت دادبود، تمام طرح ریزی ها در گرگان با شکست مواجه شد!

اما این جریان که زمان را بنفع خود نمی دید در آخرین اقدام، آخرین مهره خود را به یک بازی ویژه وارد نمود. فرد یاد شده تحت اوامر ح ر و ع ع با هدف تخریب وجهه معاون سیاسی امنیتی استانداری با چندین مدیر و چهره شاخص استانداری درگیر شده و حتی بعض جلسات سطح عالی حوزه ذیربط خود را با تنش مواجه نموده است تا زمینه برکناری معاون سیاسی امنیتی فراهم تا با فشار تهران، گزینه خود را معرفی و به حق شناس تحمیل نمایند!

اما این پروژه از سوی یک دستگاه امنیتی کشف و هشدارهای لازم داده می شود تا جایی که معاون سیاسی امنیتی با اشراف به موضوع ورود و آنرا خنثی و با شخصی که از خارج از سلسله مراتب دستور می گرفت برخورد می نماید و….

نگارنده از بیان بعض اطلاعات به دلیل طبقه بندی خاص معذور است اما براساس اطلاعات آشکار از جمله حملات رسانه ای شیپورچی این جریان و اظهاراتی که در نزد چند تن از افراد داشته است؛ با طرح موضوع برکناری معاون سیاسی امنیتی در حال فشار رسانه ای بر او برای حفظ آخرین مهره سوخته خودشان هستند

امروز ح ر به همراه فرد یاد شده به دیدار یکی از مدیران مورد وثوق دکتر حق شناس رفته اند! همین یک دلیل برای افشا ابعاد تحرکات اخیر و عوامل پشت پرده آن کافی بوده است.

حق شناس در اولین آزمون سخت خود، تصمیمی عاقلانه خواهد گرفت چراکه او خوب می داند که علاوه بر وزیر کشور که اشراف ویژه ای بر مسائل استان گلستان دارد، مراجع ذیصلاح دیگری در گرگان بر این اتفاقات نظارت کامل دارند و از نزدیک همه چیز را دنبال می کنند.

به قلم حسن بیارجمندی فارغ التحصیل دانشگاه وزارت خارجه روسیه

انتهاي پيام/

ارسال نظر