یادواره‎های شهدا به حفظ آرمان‎های انقلاب کمک می‎کند/ما به شهیدان بدهکاریم/ امروزه تن‎نمایی در جامعه مقابله با خون شهیدان است
تعداد بازدید تعداد 166 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۲:۵۳ ب.ظ، شنبه، ۱۲ مرداد، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: یادواره‎های شهدا راهی برای حفظ آرمان‎های شهدا و انقلاب اسلامی است.

به گزارش سرویس ایثار و شهادت رادکانا به نقل از بسیج، سردار حسین معروفی شامگاه پنج‎شنبه در پانزدهمین یادواره ۱۴ شهید والامقام روستای هاشم‎آباد اظهار کرد: بزرگترین مؤلفه قدرت نرم ما شهیدان هستند.

وی با بیان اینکه ما به شهیدان بدهکاریم، افزود: امروز صحنه امتحان نخبگان است اما می‎بینم توده‎های مردم از نخبگان جلوتر هستند.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با اشاره به اینکه مردم به وسیله فرهنگ حسینی برای بقای انقلاب اسلامی مقاومت می‎کنند، اذعان کرد: شهیدان از حلال گذشتند تا جامعه از حرام چشم‎پوشی کند.

معروفی با طرح این پرسش که آیا امروز این تن‎نمایی که در حال رخ دادن است مقابله با خون شهیدان نیست، متذکر شد: مگر شهیدان ما دل و احساس و همسر و فرزند نداشتند؟

وی هدف از برگزاری یادواره‎های شهدا را راهی برای حفظ آرمان‎های شهدا و انقلاب دانست و خاطرنشان کرد: آیا این همه شهید تقدیم کردیم که امروز بی‎غیرتی و دین‎زدایی و دوری از حسین(ع) و فاطمه(َس)و زینب(س) را ببینیم و عده‎ای هم بخاطر مشکل معیشتی در مقابل این مسائل کوتاه بیایند؟!

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان تصریح کرد: جنایت مغول‎ها را که مرور کنیم پشتمان می‌لرزد اما در جنگ هشت ساله افتخار می‎کنیم که ناموسمان را حفظ کردیم.

معروفی تأکید کرد: دشمنان مطرح می‎کنند که ما با دولت و نظام ایران مشکل داریم اما این دروغی بیش نیست، مگر دارو و کالاهای اساسی برای دولت است!

وی اضافه کرد: دعوای دشمنان با ملت ایران است که پای آرمان‎ها و ارزش‎های خود ایستاده‎اند.

انتهای پیام/

ارسال نظر