تجلیل از خبرنگاران و فعالان فضای مجازی شهرستان بندرگز + تصاویر
تعداد بازدید تعداد 175 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۸:۵۵ ق.ظ، سه شنبه، ۲۲ مرداد، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

فرماندار بندرگز گفت : بندرگز مثل آب دریایش در حال پسروی است ، همه امروز در این شهر از تاریخ آن صحبت می کنند ، باید این شهررا با همدلی بسازیم.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از کناره ، حسین احمدی در نشست با خبرنگاران شهرستان بندرگز اظهار داشت : شما مي توانيد با انتشار اخبار صحيح و صريح ضمن رعايت اصل امانت و صداقت بسترساز توسعه شهرستان و در مسير توسعه ياريگر مسوولان باشيد.

فرماندار بندرگز گفت :بندرگز مثل آب دریایش در حال پسروی است ، همه امروز در این شهر از تاریخ آن صحبت می کنند ، باید این شهررا با همدلی بسازیم.

وی با اشاره به حواشی شهرداری و شورای شهر گفت : شورا منتخب مردم اند برای توسعه شهر ، هیچ مسوولی حق ندارد به دلیل مسائل شخصی مسیر توسعه شهری را کند کند.

وی ، انتقاد سازنده همراه با ارايه پيشنهاد از سوي خبرنگاران را در حل بسياري از مشكلات شهرستان كارساز دانست و افزود: همراهي و تعامل مسوولان شهرستان و خبرنگاران براي پيشرفت در كارها ضروري است.

فرماندار بندرگز ادامه داد : نقش خبرنگاران در طول انقلاب اسلامی چه در زمان جنگ و حوادث مختلف كشور و انقلاب اسلامی و اثرات آن بر هیچ انسان منصفی پوشیده نیست و فعالیت های آن مورد حمایت است.

احمدی اضافه كرد: اصالت خبرنگاران ما در راستای اصالتی است كه شهدای ما در جامعه و انقلاب بر عهده داشته اند و آن چیزی جز حفظ ارزش های متعالی ، عزت و كرامت مردم و سرافرازی میهن اسلامی نیست.

نماینده عالی دولت در شهرستان بندرگز با برشمردن اخلاق حرفه ای خبرنگاران خاطرنشان كرد: صداقت ، ظرفیت بالا ، سعه صدر ، مناعت طبع و پیشگیری از عیوب ، تخریب ، تحقیر و لطمه به شخصیت افراد جامعه از اخلاق حرفه ای یك خبرنگار است كه باید به آنها توجه داشته باشد.

وی گفت : اطلاع رساني در زمينه توسعه و آباداني و افزایش وفاق و همدلی گروه هاي سياسي در بندرگز يكي از ماموريت هاي رسانه ها در زمان كنوني باشد.

احمدی ، ضمن تبريك روز خبرنگار از تلاش و زحمات خبرنگاران قدرداني کرد.

فرماندار بندرگز هم چنین گزارشی از فعالیت های انجام شده و در دست اقدام دولت تدبیر و امید در شهرستان ارائه داد.

در اين نشست صميمي با اهداي هدايايي از خبرنگاران تجليل شد.

انتهاي پيام/

ارسال نظر