جوانان بسیجی موازنه جریان ضدانقلاب را در فضای مجازی به هم زده‌اند
تعداد بازدید تعداد 194 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۷:۵۲ ق.ظ، دوشنبه، ۱۸ شهریور، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

رییس سازمان فضای مجازی بسیج گفت: جوانان بسیجی موازنه جریان ضدانقلاب در فضای مجازی را به هم زده‌اند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از  شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، مسلم معین ظهر امروز یکشنبه در نشست با فعالان فضای مجازی استان کرمانشاه اظهار داشت: در ابتدا مفهوم غلطی از فضای مجازی در ذهن‌ها وجود داشت و در تمام سیاست‌گذاری‌ها و لایه‌های مختلف آن از گذشته تا به امروز در کشور ما همواره یک تقلیل مفهومی در این حوزه شکل گرفته است.

وی افزود: عده‌ای که با این فضا آشنایی داشتند و اهمیت موضوع را می‌دانستند از این غفلت‌ها استفاده کردند و برنامه‌ریزی‌ها و سیاست‌گذاری‌های خودشان را پیش بردند.

معین ادامه داد: آنها در واقع آن گونه که خواستند زیست بوم فضای مجازی کشور را مهندسی کردند و برنامه‌ریزی ها و سیاستگذاری‌های خودشان را پیش بردند.

رئیس سازمان فضای مجازی بسیج گفت: واقعیت این است که در شرایط فعلی کشور در حوزه فضای مجازی همگام با دنیا پیش نمی‌رویم.

وی تصریح کرد: در سیاستگذاری‌های حوزه زیرساخت در کشور ما که عموماً هم در اختیار دولت بوده برای اجرای قوانین این حوزه حتی آن قوانین و قواعدی که در دنیا برای فضای مجازی به عنوان پایه‌ای ترین قوانین پذیرفته شده است، نه تنها هیچ اراده‌ای دیده نمی‌شود، بلکه کاملاً مغایر با این موضوع است.

رئیس سازمان فضای مجازی بسیج با بیان اینکه این فضاها در کشور مورد توجه قرار نمی‌گیرد، گفت: در کشور ما اساساً به دنبال پایه‌ای ترین حقوق مردم در حوزه فضای مجازی نیستند.

این مسئول با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در این زمینه تاکید کرد: در شرایطی که دشمنان با مدل‌های مواجهه هوشمند مقابل ما قرار گرفته‌اند ما نیز باید حضوری هوشمندانه در فضای مجازی داشته باشیم.

معین حضور کنونی جوانان انقلابی در فضای مجازی و جریان سازی هایی که از این طریق صورت می‌گیرد را مطلوب ارزیابی کرد.

وی از تغییر معادلات در حوزه فضای مجازی با ورود جوانان انقلابی خبر داد و گفت: از سال ۹۷ که شبکه مردمی بسیج روی کار آمده مانع از اثرگذاری جریان مقابل شده است.

رئیس سازمان فضای مجازی بسیج تاکید کرد: در حال حاضر با ورود این جوانان انقلابی به عرصه فضای مجازی و جریان سازی هایی که صورت گرفته موازنه جریان ضد انقلاب به هم خورده است.

این مسئول با اشاره به حملات دشمن در حوزه فضای مجازی گفت: از جمله روایاتی که به خوبی در فضای مجازی منعکس شد و تأثیرات خوبی روی ذهن مردم گذاشت می‌توان به کمک‌های گروه‌های جهادی در جریان زلزله و سیل اشاره کرد.

وی بر تقویت حضور جوانان انقلابی در فضای مجازی تاکید کرد و گفت: هم اکنون قدرت دفاعی در منطقه حرف اول را می‌زند، لذا باید در حوزه فضای مجازی نیز باید به همین طریق پیش رویم.

انتهای پیام/

  • mmm
ارسال نظر