حفظ روحیه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه از اولویت های اصلی صدا و سیما
تعداد بازدید تعداد 160 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۸:۰۵ ق.ظ، دوشنبه، ۱۸ شهریور، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

مدیر کل صدا و سیما استان گلستان گفت: این مرکز همواره توجه و اهتمام ویژه به تقویت باورهای اعتقادی و دینی و پاسداشت ارزشهای والای نظام مقدس جمهوری اسلامی به خصوص حفظ روحیه و فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه را دراولویت برنامه سازی خود قرار داده و سعی نموده تا از تمامی داشته های خود در این مسیر بهره گیری نماید .

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حجت الاسلام و المسلمین جعفر رعایتی نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا استان گلستان با منتظر حجت مدیرکل صدا و سیمای استان دیدار و گفتگو کرد.

مدیر کل صدا و سیما در این دیدار با اشاره به اینکه رسانه ملی و استانی نیز به عنوان سربازان خط مقدم جبهه جنگ نرم همواره دوشادوش سایر نهادهای انقلابی به ویژه سپاه و بسیج ، در پاسداشت ارزشهای والای نظام مقدس جمهوری اسلامی که حاصل خون پاک شهداست، از هیچ تلاشی فروگذار نبوده است، افزود: رسانه ملی بیش از پیش آماده خدمت به نظام و کارگزاران انقلاب اسلامی است.

منتظر حجت در ادامه به نقش برجسته سپاه پاسداران و بسیج در پیروزی انقلاب اسلامی و تامین امنیت امروز اشاره کرد و بیان داشت: به یقین اگر تدبیر امام راحل درخصوص بسیج و سپاه نبود آرامش و امنیت و سازندگی  امروز فراهم نمی شد.

وی رویکرد رسانه استانی را در سالهای اخیر توجه بیش از پیش به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، عنوان کرد و اظهار داشت: صداوسیمای مرکز گلستان همواره توجه و اهتمام ویژه به تقویت باورهای اعتقادی و دینی و پاسداشت ارزشهای والای نظام مقدس جمهوری اسلامی به خصوص حفظ روحیه و فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه را دراولویت برنامه سازی خود قرار داده و سعی نموده تا از تمامی داشته های خود در این مسیر بهره گیری نماید .

مدیر کل صدا و سیما در پایان با اعلام آمادگی برای تولید و پخش برنامه‌های فاخر در حوزه‌های صدا، سیما و خبر اذعان داشت: پرداخت حرفه ایی به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و سبک زندگی ایرانی و اسلامی در تمام برنامه سازی های این مرکز قرار گرفته است و تلاش دارد به نیاز همه مخاطبین و اقشار مختلف توجه ویژه نماید.

در ادامه نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا استان گلستان ضمن ابراز خوشنودی از ارتباط تنگاتنگ رسانه ملی با سپاه در راستای تبیین فرهنگ بسیجی و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گفت: برنامه های ویژه فرهنگی در حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه تدارک دیده شده که نیازمند همکاری صدا وسیما برای انعکاس مناسب این برنامه ها هستیم .

حجت الاسلام و المسلمین رعایتی با قدردانی از عملکرد رسانه استانی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بیان داشت: برای نشر ارزش های دینی و دفاع مقدس، صدا وسیما حضوری فعالانه و مخلصانه داشته است  به طوریکه با انعکاس این برنامه ها شاهد نهادینه شدن روحیه ایثار و شهادت در جامعه و بین نسل جدید هستیم .

وی در پایان صداوسیما به عنوان یکی از مهمترین نهادهای انقلابی یاد کرده و افزود: آموزش سواد رسانه‌ای، ارتقاء محتواها، تغییر ذائقه‌ها، خودسازی، ترویج سبک زندگی اسلامی، دین‌مداری و امیدبخشی، تشویق سرمایه‌گذاران به سرمایه‌گذاری و رونق تولید و ایجاد آرامش در بین مردم را از جمله وظایف رسانه ملی در استان عنوان کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر