عدم وجود بیل مکانیکی بازوبلند عامل وضعیت اسفناک رودخانه قاضی محله است/آیا یک شهرستان از پس تهیه یک بیل مکانیکی بازوبلند بر نمی آید؟!
تعداد بازدید تعداد 224 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۵۰ ق.ظ، دوشنبه، ۲۵ شهریور، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

رضا روشناسان رئیس شورای اسلامی شهر کردکوی در پیامی به مدیرمسئول رادکانا علت وضعیت حال حاضر رودخانه قاضی محله کردکوی را فقدان بیک مکانیکی بازوبلند عنوان کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ رضا روشناسان رئیس شورای اسلامی شهر کردکوی در پیامی به مدیرمسئول رادکانا علت وضعیت حال حاضر رودخانه قاضی محله کردکوی را فقدان بیک مکانیکی بازوبلند عنوان کرد.

حال با این علت عنوان شده، جرم مدیران مربوطه سنگین تر می شود، چرا که یک شهرستان با توجه به پیگیری های بعمل آمده نتوانسته یک بیل مکانیکی مخصوص لایروبی برای سروسامان دادن این رودخانه تهیه کند.

ضمن قدردانی از پاسخگویی رئیس شورای شهر کردکوی، مدیرانی که نتوانند یک بیل مکانیکی برای امنیت و حفظ جان مردم تهیه کنند چطور می توانند در توسعه و پیشرفت شهرستان بیش از ۷۰ هزار نفری نقش آفرین باشند؟!؟!؟!؟!

فرماندار شهرستان کردکوی، بویژه رامین نورقلی پور نماینده مجلسی که نام شهرستان کردکوی را در نمایندگی خود یدک می کشد باید پیگیر حق و حقوق مردم شریف کردکوی باشند.

کلام آخر: همانطور که در پست های قبلی تاکید کردیم، رادکانا همواره در پست های متعدد پیگیر وضعیت رودخانه قاضی محله است و از هیچگونه کوتاهی و سهل انگاری مسئولان مربوطه چشم پوشی نخواهد کرد و تماما رسانه ای خواهد شد!

انتهای پیام/

ارسال نظر