تعدادی از خانواده ها آموزش قرآن را برای فرزندان خود کوچک می شمارند/دشمن در تلاش است تا فرزندان ما را از مساجد و مراکز قرآنی دور سازد/مجالس قرآنی بهترین وسیله برای فرزندان از شر عوامل ضددینی دشمن است
تعداد بازدید تعداد 154 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱:۲۷ ب.ظ، پنج شنبه، ۱۱ مهر، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

امام جمعه کردکوی گفت: مسئولان شهرستان کردکوی به خوبی از موسسات قرآنی حمایت کنند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حجت الاسلام محمد شیخی در همایش فعالان قرآنی شهرستان کردکوی اظهار داشت: پدران و مادرانی که باعث یادگیری قرآن به فرزندانشان می شوند جایگاه رفیعی در بهشت خواهند داشت.

عده ای از خانواده ها آموزش قرآن را برای فرزندان خود بسیار کوچک می شمارند

وی با بیان اینکه عده ای از خانواده ها آموزش قرآن را برای فرزندان خود بسیار کوچک می شمارند، افزود: این دسته از خانواده ها نمی دانند که فرزندانشان با قرآن بیمه می شوند.

شیخی ضمن قدردانی از فعالیت های قرآنی موسسه قرآنی هدایت شهرستان کردکوی بیان کرد: خدا را شاکریم بر این نعمت و از پدران و مادران می خواهم تا فرزندانشان را به حضور در محافل قرآنی تشویق کنند.

وی خطاب به پدران و مادران با اشاره به اینکه فرزندان شما در این محافل قرآنی باعث افتخار شما می شوند، متذکر شد: محافل و مجالس قرآنی امروز بهترین وسیله برای فرزندان از شر عوامل ضددینی دشمن است.

دشمن در تلاش است تا فرزندان ما را از مساجد و مراکز قرآنی دور سازند

امام جمعه شهرستان کردکوی با عنوان اینکه در دوران بسیار سختی زندگی می کنیم، تأکید کرد: تمام نگاه دشمنان به این است تا فرزندان ما را از مساجد و مراکز قرآنی دور سازند لذا در این دوران باید قدر چنین مراکز قرآنی را دانست و از آنان حمایت کرد‌.

امام جمعه شهرستان کردکوی با تأکید بر اینکه نمونه این فعالیت قرآنی در شهرستان کردکوی باید گسترش پیدا کند، گفت: حضور نونهالان، نوجوانان و جوانان قرآنی در موسسه قرآنی هدایت بسیار قابل تحسین است.

حجت الاسلام محمد شیخی متذکر شد: مسئولان شهرستان کردکوی به خوبی از موسسات قرآنی حمایت کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر