کردکوی ارزان شهر استان گلستان است/کشفیات خوبی در حوزه اقتصادی شهرستان کردکوی داشتیم/امروز در جنگ اقتصادی بزرگی قرار داریم
تعداد بازدید تعداد 221 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱:۴۸ ب.ظ، دوشنبه، ۱۵ مهر، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

رئیس صمت شهرستان کردکوی گفت: با تأکید بر اینکه مطالبه گری باید ار سوی اصناف و بازاریان صورت گیرد، گفت: کردکوی ارزان شهر گلستان است و باید این ارزان شهر حفظ شود.

به گزارش سرویس اقتصادی رادکانا؛ لیلا مقصودلو در همایش امنیت، پلیس و اصناف که بمناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در تالار شهید بهشتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد با بیان اینکه حفظ امنیت یک طیف وسیعی دارد، گفت: فقط اتاق نیست که نیازمند حفظ امنیت است بلکه حوزه های مختلف، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی و اجتماعی هم نیازمند حفظ امنیت هستند و این امنیت پایدار با تلاش های شبانه روزی پرسنل خدوم انتظامی میسر می شود.

امروز در جنگ اقتصادی بزرگی قرار داریم

وی با اشاره به شعار سال مقام معظم رهبری مبنی بر “رونق تولید”، اظهار داشت: امروز در جنگ اقتصادی بزرگی قرار داریم لذا باید دکترین نظامی در کنار عزیزان ما در اتاق اصناف و اتحادیه ها باشند تا بتوانیم کار را بدون نقص پیش ببریم.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کردکوی خاطرنشان کرد: کشفیات خوبی در حوزه اقتصادی شهرستان کردکوی داشتیم که با حمایت های شبانه روزی پرسنل خدوم نیروی انتظامی اتفاق افتاد.

کردکوی ارزان شهر گلستان است

وی با تأکید بر اینکه مطالبه گری باید ار سوی اصناف و بازاریان صورت گیرد، گفت: کردکوی ارزان شهر گلستان است و باید این ارزان شهر حفظ شود.

مقصودلو تصریح کرد: ۸ سال دفاع مقدس به نیروهای انتظامی یاد داد چگونه قدم بردارند و ما هم در کنار این عزیزان همیاری و همکاری می کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر