اداره پست کردکوی دارای ۱۰ نفر پرسنل است/نامه رسان ها زحمتکش ترین، پرتلاش ترین و مظلوم ترین پرسنل اداره پست هستند/شهرستان کردکوی دارای ۱۳ مرکز ICT روستایی است
تعداد بازدید تعداد 189 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۲:۳۰ ب.ظ، چهارشنبه، ۱۷ مهر، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

بمناسبت گرامیداشت ۱۷ مهر ماه روز جهانی پست به اداره پست شهرستان کردکوی مراجعه کردیم تا گزارشی از روند فعالیت پرسنل این مجموعه را ثبت و ضبط کرده و زحمات این عزیزان را به نمایش بگذاریم.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ بمناسبت گرامیداشت ۱۷ مهر ماه روز جهانی پست به اداره پست شهرستان کردکوی مراجعه کردیم تا گزارشی از روند فعالیت پرسنل این مجموعه را ثبت و ضبط کرده و زحمات این عزیزان را به نمایش بگذاریم.

حمید تسلیمی رئیس اداره پست شهرستان کردکوی به همین مناسبت در گفتگو با خبرنگار رادکانا اظهار داشت: اداره پست شهرستان کردکوی دارای ۱۰ نفر پرسنل است که ۴ نفر از آنان مُوَزِع و مابقی افراد در بخش های مختلف این اداره مشغول بکار هستند.

نامه رسان ها زحمتکش ترین، پرتلاش ترین و مظلوم ترین پرسنل اداره پست هستند

وی با بیان اینکه نامه رسان های این اداره بعنوان زحمتکش ترین، پرتلاش ترین و مظلوم ترین پرسنل این اداره، شبانه روز در خدمت مردم هستند، افزود: در واقع نامه رسان های ما بعنوان نماینده مورد اعتماد دولت به درب منازل مردم مراجعه می کنند و به جهت امانت داری توانسته اند اعتماد دولت و مردم را به خود جلب کنند و امروز بعنوان امین مردم در شهرستان شناخته می شوند.

تسلیمی تصریح کرد: نامه رسان های ما بخاطر موفقیت در کار خود بعنوان برند پست معرفی می گردند.

رئیس اداره پست شهرستان کردکوی توسعه تجارت الکترونیک، استقرار دولت الکترونیک و پست هوشمند را رویکرد جدید پست دانست و گفت: در واقع پست بعنوان ارکان نظام توسعه که موجب صرفه جویی در وقت، هزینه و کاهش آلودگی می شود درحال کمک به دولت است.

شهرستان کردکوی دارای ۱۳ مرکز ICT روستایی است

وی خاطرنشان کرد: شهرستان کردکوی دارای ۱۳ مرکز ICT روستایی است که مشغول خدمات رسانی از قبیل پست بانک، پست و مخابرات به مردم شهرستان هستند.

تسلیمی بیان کرد: تعداد ۵ دفتر پیشخوان دولت در شهرستان کردکوی داریم که همگام با اداره پست، بخش قبول را بر عهده گرفتند و به مردم خدمت رسانی می کنند.

تصاویری از این اداره:

گفتگو و تصاویر از: علی لیاقتی

انتهای پیام/

ارسال نظر