گفتمان امروز سپاه خدمات اجتماعی است
تعداد بازدید تعداد 162 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۲:۴۳ ب.ظ، چهارشنبه، ۱۷ مهر، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت : امروز سپاه با گفتمان خدمات اجتماعی به دنبال حل مشکلات مردم است .

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ سردار حسین معروفی صبح امروز چهارشنبه در مراسم تکریم و معارفه مسول بسیج اصناف استان گلستان اظهار کرد : ما امروز نیازمند گفتمان مقاومت هستیم اگر آنرا ازدست بدهیم در همه عرصه ها باختیم.

سردار معروفی با اشاره به اینکه باید با ایثار وحدت ایجاد کرد ، افزود : گفتمان مقاومت گفتمان سیدالشهدا ست و فرهنگ سیدالشهدا فرهنگ مقاومت است .

وی تصریح کرد : شعار امام حسین متعلق به همه بشریت است ، اربعین مقدمه ظهور است ، اربعین بزرگترین خروجی  و حقیقت دین و قرآن  و حقیقت اهل بیت است.

وی بیان داشت : امروز بزرگترین ائتلاف ،  ائتلاف امام حسین (ع) است ، در تاریخ هیچ نامی از یزید،صدام و… نیست اما نام حسین (ع) همه جا هست.

photo 2019 10 09 10 07 45

فرمانده سپاه نینوا گلستان خاطرنشان کرد: گفتمان وحدت زاییده دفاع مقدس است ،  دشمن تلاش کرد ما حیات انقلاب را نبینیم اما به لطف خدا وارد گام دوم انقلاب شدیم.

معروفی با بیان اینکه ما دنبال گفتمان خدمات اجتماعی هستیم ، اضافه کرد : دشمن می خواهد ما را ناامید کند اما ما باید با حرکات جهادی در همه عرصه ها گام برداریم مثل سیل که ۱۷۰۰ خانه بازسازی کردیم و ۵۰ تا مدرسه بازسازی کردیم.

وی ادامه داد : در عرصه ازدواج هم ورود کردیم و با همکاری قرارگاه خاتم الانبیاء مشکل ۶۰۰ زوج  را حل کردیم و در حال حاضر نیز در این موضوع اقدامات خوبی در حال انجام شدن است .

انتهای پیام /

ارسال نظر