آکادمی کشتی تمیشه در روستای سرکلاته خرابشهر افتتاح شد+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 304 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۵:۵۹ ب.ظ، پنج شنبه، ۲ آبان، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

آکادمی تخصصی کشتی تمیشه ظهر امروز پنجشنبه بمناسبت هفته تربیت بدنی با حضور مسئولان، ورزشکاران و اهالی روستای سرکلاته خرابشهر افتتاح شد.

به گزارش سرویس ورزشی رادکانا؛ آکادمی تخصصی کشتی تمیشه ظهر امروز پنجشنبه بمناسبت هفته تربیت بدنی با حضور مسئولان، ورزشکاران و اهالی روستای سرکلاته خرابشهر افتتاح شد.

فرماندار شهرستان کردکوی در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته تربیت بدنی اظهار داشت: استان گلستان پس از جدا شدن از استان مازندران در تمامی رشته های ورزشی نابغه های فراوانی پرورش داده است.

وی افزود: شهرستان کردکوی دارای ورزشکارانیست که هر ماه و هر فصل در میادین ملی و بین المللی عناوین درخشانی کسب می کنند و عزت و آبرو را به مردم کردکوی هدیه می دهند.

ابراهیم قدمنان با بیان اینکه شهرستان کردکوی در تمامی رشته های ورزشی سرآمد استان گلستان است، تأکید کرد: باید قدر ورزشکاران شهرستان کردکوی را بدانیم.

فرماندار شهرستان کردکوی خاطرنشان کرد: باید در روستای سرکلاته خرابشهر ورزشکارانی همچون تختی با منش پهلوانی، مردانگی و اخلاق و شرافت به دنیای ورزش معرفی کرد.

وی با عنوان اینکه معرفی ورزشکاران بنام و آینده دار در روستای سرکلاته خرابشهر دور از انتظار نیست، بیان کرد: روستای سرکلاته خرابشهر مردمان توانمند و با استعدادی دارد که در منطقه شناخته شده هستند.

قدمنان ابراز داشت: مجموعه مدیریت شهری شهرستان کردکوی همواره در تمامی صحنه ها همراه شما مردم شریف روستای سرکلاته خرابشهر خواهد بود.

سید هادی میری مربی کشتی آکادمی کشتی تمیشه روستای سرکلاته خرابشهر در حاشیه افتتاح اظهار داشت: مدت ۵ ماه است که آموزش ورزش کشتی را در روستای سرکلاته خرابشهر شهرستان کردکوی آغاز کردیم.

وی افزود: ۷۰ کشتی گیر بیمه شده در آکادمی کشتی تمیشه در روستای سرکلاته خرابشهر حضور دارند که ۵۰ نفر از آنان در رده نونهالان تا بزرگسالان فعال و مشغول فعالیت هستند.

میری بیان کرد: حضور این تعداد کشتی گیر فعال در یک روستا بسیار ارزشمند است که نیازمند حمایت جدی و همه جانبه مسئولان هستیم.

مربی کشتی روستای سرکلاته خرابشهر ضمن قدردانی از حمایت های مسئولان و خیران، خاطرنشان کرد: از مسئولان و خیران تقاضا می کنیم در جهت تکمیل امکانات مربوط به آکادمی کشتی در روستای سرکلاته خرابشهر همراهی و حمایت کنند تا امید و انگیزه را برای کشتی گیران این روستا ارمغان آورند.

تصاویری از این مراسم:

عکاس: علی لیاقتی

انتهای پیام/

 

ارسال نظر