گلستان دریک قدمی پیچ تاریخی تغییر نماینده ولی فقیه / آرمانهای بزرگ تغییرات بزرگ می خواهد
تعداد بازدید تعداد 310 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۲:۱۸ ب.ظ، یکشنبه، ۱۲ آبان، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

کارشناس مسائل سیاسی استان نوشت : برای رسیدن به آرمانهای بزرگ باید به استقبال تغییرات بزرگ رفت زیرا پذیرفتن تغییرات موجب پیشرفت درعرصه فرهنگی، اجتماع، سیاسی وغیره دراستان خواهد شد.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از گلستان ما؛ حسین کریمی اول کارشناس مسائل سیاسی و استراتژیک استان در مطلبی نوشته است :

چندسالی است مقام معظم رهبری باتوجه به عمرچهل ساله انقلاب اسلامی وآغازگام دوم انقلاب بر روی مدیریت جوان وبانشاط و بکارگیری نیروهای جوان و با انگیزه ودارای روحیه جهادی و با رویکرد جهادی و بن بست شکنی تاکید دارند.

تا براین اساس گام دوم را با استفاده ازتجارب مدیریتی چهل سال  گذشته که در بحرانهای پیچیده وخطرناک دشمنان برای نابودی انقلاب اسلامی بدست آمده است را با انتقال این تجربه های گران  سنگ به مدیران جوان زمینه سرعت گیری گام دوم به سمت آرمانها اهداف وشکل گیری تمدن نوین اسلامی را فراهم نماید.

لذا تغییرات درسطوح کلیدی همچون نماینده گان ولی فقیه و ائمه جمعه دراستانها که رهبران فکری ومعنوی آحاد مردم هستند ازاساسی ترین تصمیمات درجهت پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی در گام دوم خواهدبود.

باتوجه به کهولت سنی و طولانی شدن مدت زمان مدیریت برخی ازاین عزیزان وعوامل دیگر استفاده ازنیروی جوان فکری واندیشه ای موجب برون رفت از روزمره گی وکهنه شدن خواهد شد و بستر بالندگی و شکوفاشدن استعدادهای نو را فراهم می کند.

حال که نمایندگان ولی فقیه در استانهای خوزستان.سیستان و بلوچستان ودرهمسایگی مان مازندران به همین دلایل کناره گیری کرده اند و نظرمقام معظم رهبری  درخصوص جوانگرایی را عملیاتی نموده اند لذا استان گلستان نیزازاین قاعده مستثنی نیست ، هرچند از نگاه علم مدیریت مقاومت درمقابل تغییر وجود دارد  چون افراد به وضع موجود عادت کرده اند و تغییرات را بر نمی تابند.

اما باید پذیرفت حفظ وضع موجود بسترسکون و درجازدن را در بردارد ، این وضع برای یک جامعه انقلابی وآرمانگرا مطلوب نخواهد بود.

لذا برای رسیدن به آرمانهای بزرگ باید به استقبال تغییرات رفت زیرا پذیرفتن تغییرات موجب پیشرفت درعرصه فرهنگی، اجتماع، سیاسی وغیره دراستان خواهد شد وانشاالله استان گلستان ازاین پیچ تاریخی وحساس باتوجه به شرایط خاص جناحی ، سیاسی ، قومی ومذهبی به سلامت عبور خواهدکرد.

انتهای پیام /

ارسال نظر