بسته شدن جاده گرگان به آق قلا تا تخریب پل عبوری در نوکنده + فیلم و عکس
تعداد بازدید تعداد 225 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۲:۲۰ ب.ظ، یکشنبه، ۱۲ آبان، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

به دلیل بارش شدید باران در شب گذشته باعث شد جاده گرگان به آق قلا در محور محمد آباد به دلیل بالا آمدن سطح آب مسدود شود و مسیر جایگزین از سه راه یساقی می باشد.

به گزارش سرویس حوادث رادکانا؛ بارش های گسترده از شامگاه گذشته در گرگان شروع به باریدن کرد و در پی این بارش ها صبح امروز یکشنبه  محور گرگان به آق قلا که سابقه بالاآمدن آب را دارد توسط پلیس راه مسدود شد.

حضور فرماندار آق قلا در ساعت ۱:۲۰ بامداد در شهر به منظور بررسی اوضاع در پی بارش شدید باران

با بالا آمادن آب رودخانه و ایجاد سیلاب مسیرجاده گرگان به آق قلا ازبریدگی روستای محمدآباد گرگان بسمت روستای قربان آباد این شهر فعلا مسدود می باشد.

مردم از مسیر جایگزین سه راه یساقی به بندرترکمن استفاده کنند

رئیس ستاد مدیریت بحران گرگان با اشاره به مسدود شدن محور گرگان به آق‌قلا از مردم خواست از مسیر جایگزین برای تردد استفاده کنند، گفت: نیروهای راهداری و پلیس راه در محور گرگان به آق‌قلا در حال بازگشایی و پاکسازی مسیر هستند.

فرماندار گرگان خاطرنشان کرد: در حال حاضر همه نیروی امدادی و خدمات‌رسان در حال بازگشایی این مسیر بوده تا هر چه سریعتر تردد در این محور برقرار شود.

وی تأکید کرد: همه افرادی که قصد تردد از مسیر گرگان به آق‌قلا را دارند تا اطلاع ثانوی از مسیر جایگزین استفاده کنند.

حمیدی بیان داشت: در حال حاضر به غیر از محور گرگان به آق‌قلا تمام راه‌های مواصلاتی در سطح شهرستان گرگان باز است.

مسدود بودن جاده بندرگز به گلوگاه و گرگان به آق قلا / رانندگان احتیاط کنند

غلامرضا بیکی معاون راهداری اداره کل راهداری و خدمات جاده ای استان گلستان  صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد : هم اینک اکیپ های راهداری در حال پاکسازی مسیرها و خدمات رسانی به رانندگان هستند و با فروکش کردن آب، محورهای مسدود شده نیز بازگشایی خواهند شد.

وی به رانندگان توصیه کرد که حتی الامکان از سفرهای غیرضروری پرهیز کرده و در صورت عزیمت به سفر حتما قبل از حرکت از وضعیت جاده ها از طریق سامانه گویای ۱۴۱ اطلاع حاصل کنند.

به گفته بیکی، بارش باران تا امشب در استان ادامه دارد و رانندگان تجهیزات زمستانی به همراه داشته و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

جاده آق قلا _ گرگان در محدوده روستای قربان آباد 

ورود سیلاب و آبگرفتگی منازل  مسکونی و معابر  روستای قره بلاغ پس بارندگی شدید دیشب

آخرین وضعیت جاده گرگان آق قلا بعد از بارندگی های شدید

 گزارش آخرین وضعیت امدادرسانی به حادثه بارندگی در آق‌قلا

حسن پاک‌نیا رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آق‌قلا گزارش آخرین وضعیت امدادرسانی به حادثه بارندگی شدید و آبگرفتگی شب گذشته در این شهرستان را اعلام کرد.

تخریب یک پل در نوکنده و تعطیلی مدارس نوبت صبح

بارش باران شدید و جاری شدن سیلاب در نوکنده افزون بر بسته شدن نوبت صبح مدارس این شهر، سبب خسارت به برخی مزارع و تخریب یک پل در این شهر شد.

ورود سیلاب از بستر رودخانه جنگل نوکنده و از ضلع جنوبی به شهر نوکنده

انتهای پیام /

ارسال نظر