تیراندازی در گرگان و مجروح شدن پسر ۱۸ ساله
تعداد بازدید تعداد 205 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۳۴ ق.ظ، سه شنبه، ۱۴ آبان، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

فرمانده انتظامی گرگان از وقوع حادثه تیراندازی در یکی از پارک‌های گرگان و مجروح شدن یک پسر ۱۸ ساله خبر داد و گفت: فرد ضارب ساعاتی بعد دستگیر شد.

به گزارش سرویس حوادث رادکانا؛ در خصوص جزئیات حادثه تیراندازی شب گذشته توسط افراد ناشناس که با سلاح شکاری در یکی از محلات گرگان رخ داد، اظهار کرد: ساعت ۲۳ و ۲۲ دقیقه شب گذشته برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، یک مورد تیراندازی به سمت افراد غیر در پارک شهرک امام گرگان گزارش شد.

وی ادامه داد: بلافاصله نزدیکترین یگان پلیسی به محل اعزام و با فردی به هویت معلوم مواجه شده که از ناحیه سق پا مورد اصابت ساچمه فشنگ سلاح شکاری قرار گرفته است.

فرمانده انتظامی شهرستان گرگان خاطرنشان کرد: فرد مجروح پسر ۱۸ ساله به بیمارستان اعزام و تحقیقات تکمیلی پلیس برای شناسایی و دستگیری فرد مورد نظر در دستور کار پلیس قرار گرفت.

شیرازی گفت: ساعت سه بامداد امروز فرد ضارب با تحقیقات پلیسی شناسایی و دستگیر و بلافاصله برای تحقیقات تکمیلی به مقر انتظامی منتقل شد.

وی تاکید کرد: نامبرده فرد ۳۰ ساله بود که بلافاصله با دستور مقام قضایی در اختیار پلیس قرار گفت تا تحقیقات تکمیلی در خصوص علل و انگیزه اقدام به این عمل مجرمانه و بررسی زوایای مختلف موضوع انجام شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر