دادگاه رسیدگی به پرونده گندم‌های‌ مفقودی‌ گلستان برگزار می شود/ نخستین جلسه ۱۹ آبان
تعداد بازدید تعداد 108 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۰۵ ق.ظ، چهارشنبه، ۱۵ آبان، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: رسیدگی به پرونده گندم‌های‌ مفقودی‌ گلستان که به دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی ارجاع شده بود، تعیین وقت شد .

به گزارش سرویس اقتصادی رادکانا؛ هادی هاشمیان امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: پرونده گندم های‌ مفقودی‌ گلستان مربوط به جابجایی و توزیع غیرقانونی بیش از ۹ میلیون کیلوگرم گندم به ارزش بیش از ۱۵ میلیارد تومان است .

وی افزود: شاکی پرونده یعنی اداره غله و خدمات بازرگانی استان مدعی است سرنوشت  نه میلیون و ۳۷ هزار و ۹۹۳ کیلوگرم گندمی که این اداره سال ۹۵ به متهمان این پرونده برای نگهداری در کارخانه شان امانت سپرده بود ، مشخص نیست .

رئیس کل دادگستری گلستان با اعلام این که نخستین جلسه رسیدگی متهمان این پرونده ، ۹ صبح یکشنبه ۱۹ آبان برگزار می شود ادامه داد:  دادگاه رسیدگی به این پرونده علنی و با حضور خبرنگاران برگزار می شود.

هاشمیان تصریح کرد: متهمان این پرونده سه نفرند که دو نفرشان فراری هستند و به اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق اخلال در نظام تولید ، محاکمه خواهند شد.

این پرونده پس از پرونده معروف به پرهام آزادشهر ، دومین پرونده ای است که در دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی استان رسیدگی می شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر