اجتماع حمایت از اقتدار و امنیت کشور در شهرستان گرگان
تعداد بازدید تعداد 199 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۱۶ ق.ظ، چهارشنبه، ۲۹ آبان، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

تجمع مردمی لبیک به رهبر معظم انقلاب و حمایت از اقتدار و امنیت کشور و محکوم کردن اقدامات آشوبگران، فردا در حسینیه عاشقان ثارالله گرگان برگزار می شود.

به گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا؛ تجمع مردم ولایتمدار و انقلابی شهرستان گرگان در حمایت از مواضع حکیمانه رهبر معظم انقلاب و محکومیت فتنه اشرار و حرکات داعش‌گونه اغتشاگران در شهرهای مختلف کشور، امروز چهارشنبه ۲۹ آبان ماه با حضور در حسینیه عاشقان ثارالله این شهرستان برگزار می شود.

قیام مردم تبریز و شهرکرد علیه اغتشاشگران

امروز مردم با بصیرت تبریز و شهرکرد در حرکتی خودجوش ساعت ۱۰ امروز با تجمع در میدان اصلی شهر تبریز، (میدان ساعت) و در شهرکرد نیز، از ساعت ۱۰ و نیم صبح با حضور در مصلای امام خمینی، برگزار شد.

مردم در این تجمعات، ضمن اعلام مطالبات به حق خود، حرکات وحشیانه اعتشاشگران و فتنه‌گری اشرار در به هم زدن امنیت کشور و ضربه زدن به اماکن عمومی را محکوم کردند.

مردم دارالجهاد همدان نیز فردا ۲۹ آبان ساعت ۱۰ صبح با تجمع در میدان امام (ره)، و مردم اراک نیز ساعت ۱۰ صبح فردا با حرکت از میدان شهدا به سمت دروازه تهران، علیه ایجاد ناامنی و فتنه آشوبگران تجمع خواهند کرد.

راهپیمائی مردمی محکومیت اغتشاشات و تخریب اموال عمومی، ساعت ۱۰ صبح فردا در گیلان با تجمع در میدان شهرداری رشت و در البرز ساعت ۱۵ با تجمع در فلکه دوم فردیس آغاز خواهد شد.

انتهاي پيام/

ارسال نظر