قاتل «سعید روحی‌نژاد» دستگیر شد
تعداد بازدید تعداد 330 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۱۷ ق.ظ، دوشنبه، ۴ آذر، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

فرمانده انتظامی گلستان از دستگیری عامل انفجار منجر به قتل خودرو سواری سراتو در گرگان خبر داد.

به گزارش سرویس حوادث رادکانا به نقل از فارس؛ حوالی ساعت ۲۲ مورخ ۱۷ تیرماه سال جاری در خیابان گلشهر گرگان ابتدای گلشهر دوم ناگهان صدای انفجار از داخل یک خودروی «سراتو» با چند سرنشین شنیده و پس از آن خودرو پس از طی مسیر کوتاهی در ابتدای گلشهر چهارم دچار حریق شدید شد که بر اثر این حادثه راننده خودرو «سعید روحی نژاد» ۳۴ ساله که دارای مغازه طلافروشی در خیابان امام خمینی (ره) گرگان جان خود را از دست داد.

 « محمدرضا روحی‌نژاد» پدر وی که سرنشین جلو بوده نیز با وجود آسیب‌دیدگی و جراحت اما وضعیت مساعدی داشته و پس از طی مراحل درمانی از بیمارستان مرخص شد.

بر اساس اظهار رئیس پلیس آگاهی گلستان در همان روزهای نخست تحقیقات، شروع انفجار و حریق از زیر صندلی خودرو راننده بوده و در ادامه نیز اعلام شد این ماده انفجاری ماده انفجاری نظامی نبوده و تحقیقات برای دستگیری عامل یا عاملان احتمالی این حادثه ادامه دارد.

فرمانده انتظامی گلستان دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان اظهار کرد: با تحقیقات گسترده پلیس دو نفر از عاملان موثر در این حادثه شناسایی و با همانگی مرجع قضایی در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

روح‌الامین قاسمی در خصوص انگیزه متهمان از ارتکاب این جنایت گفت: در تحقیقات انجام شده، متهمان انگیزه اصلی را اختلافات مالی عنوان کردند اما تحقیقات تکمیلی برای مشخص شدن ابعاد مختلف این موضوع ادامه دارد.

گفتنی است، تحقیقات خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان نشان می‌دهد، این جنایت از سوی یکی از بستگان نزدیک «سعید روحی‌نژاد» هدایت شده و با همدستی دو نفر دیگر این حادثه رخ داده است که تحقیقات پلیس برای دستگیری نفر سوم همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر