اعتراض به گرانی ها حق ملت شریف ایران است
تعداد بازدید تعداد 150 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۲:۲۸ ق.ظ، پنج شنبه، ۷ آذر، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

امام جمعه کردکوی گفت: حق است که مردم اعتراض کرده و باید اعتراضات خود را نسبت به گرانی ها اعلام کنند، اما اعتراضات باید به درستی و بدور از آشوبگری و اغتشاش باشد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حجت الاسلام محمد شیخی در همایش بزرگ شکوه مقاومت و پایداری که بمناسبت ۵ آذر، گرامیداشت هفته بسیج در مصلی کردکوی گفت: بسیج به معنای نیروی آماده خدمت به نظام، اسلام، انقلاب و مردم است.

وی افزود: در میان فتنه ها و دسیسه های دشمنان، میثاقی دوباره با رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) ببندید.

امام جمعه کردکوی تأکید کرد: در این راهپیمایی از تمامی کسانی که دست در دستان دشمن در ایران اسلامی برای ملت شریف این مرز و بوم ناامنی ایجاد کردند و به اماکن مذهبی و بیت المال و مکان های خصوصی خسارت کردند، انزجارخود را اعلام می کنیم.

شیخی با تأکید بر اینکه روسای قوا باید به فکر مردم باشند و اولویت آنان آرامش و آسایش مردم باشد، اظهار داشت: حق است که مردم اعتراض کرده و باید اعتراضات خود را نسبت به گرانی ها اعلام کنند، اما اعتراضات باید به درستی و بدور از آشوبگری و اغتشاش باشد.

وی خاطرنشان کرد: مزدوران نظام و دشمنان خارج نشین اسلام و انقلاب اگر بر این باورند که می توانند باعث سرنگونی انقلاب اسلامی ایران شوند، کور خواندند.

امام جمعه شهرستان کردکوی با اذعان بر اینکه ملت ایران با وجود تمام مشکلات، مشقت ها و دشواری ها، دست از حمایت از انقلاب و رهبرشان برنمیدارند، گفت: با وجود تمام مشکلات دست در دست همدیگر در کنار یکدیگر مقابل دشمنان خواهند ایستاد و غفلت نخواهند کرد.

شیخی تصریح کرد: مردم بویژه مسئولان هیچگاه از وجود دشمن ومکر وحیله دشمن غافل نشوند.

انتهای پیام/

ارسال نظر