گزارش تصویری یازدهمین یادواره هفت شهید محله میرخیل کردکوی
تعداد بازدید تعداد 610 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۵۳ ق.ظ، دوشنبه، ۱۱ آذر، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

یازدهمین یادواره هفت شهید همیشه سرافراز محله میرخیل کردکوی با حضور سردار حسین معروفی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان، سرهنگ حسن محبوبیان فرمانده سپاه کردکوی، خانواده های معظم و معزز شهدا، جانیازان و ایثارگران و اقشار مختلف مردم در مسجد حجتی این شهر برگزار شد.

به گزارش سرویس ایثار و شهادت رادکانا؛ یازدهمین یادواره هفت شهید همیشه سرافراز محله میرخیل کردکوی با حضور سردار حسین معروفی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان، سرهنگ حسن محبوبیان فرمانده سپاه کردکوی، خانواده های معظم و معزز شهدا، جانیازان و ایثارگران و اقشار مختلف مردم در مسجد حجتی این شهر برگزار شد.

حجت الاسلام اویس فراتی امام جماعت مسجد حجتی کردکوی در این یادواره ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدای گرانقدر اسلام و انقلاب اظهار کرد: شهدا ستاره هایی روشن در مسیر پرفراز و نشیب و تاریک این روزهای ما هستند تا راه گم نکنیم.

وی با بیان اینکه مردم بویژه مسئولان باید قدر شهدا را بدانند و اجازه ندهند خون شهدا پایمال شود، افزود: ملت ایران اسلامی قطعا قدردان شهدا و حامی اسلام و انقلاب هستند.

فراتی تأکید کرد: مسئولان قدر ملت شریف ایران را بدانند و اجازه ندهند با بی تدبیری های آنان هم خون شهدا پایمال شود و هم مردم از آنان دلسرد شوند.

در ادامه سردار سرتیپ حسین معروفی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان در این مراسم به سخنرانی پرداخت.

سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی ؛ فرمانده سپاه نینوا در یادواره ۷ شهید محله میرخیل کردکوی گفت : :شهدای ما متعلق به یک طایفه، عشیره، قوم نیستند زیرا جان خود که بالاترین دارایی بود را برای حفظ انقلاب و تمامیت ارضی کشور عزیز ما فدا کردند.

وی تصریح کرد: شهدا یکی از موئلفه‌های قدرت ایران اسلامی هستند و سلحشوری شهدا، جانبازان و آزادگان عامل بازدارندگی ملت ایران است.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: دشمن ما حساب می‌کند و می‌بیند این ملت کشته شدن در راه خدا را بزرگترین نعمت می‌داند به همین دلیل توان تهدید نظامی ما را نداشته و ندارند.

معروفی افزود: ملت ما در حوادث اخیر، فتنه پیچیده و خطرناکی را در مدتی کوتاه نابود کرد و مثل فتنه‌های قبلی باز هم با سربلندی از این آزمون بیرون آمد.

سپس خانواده های معظم و معزز شهدا با اهدای یک عدد قرآن از سردار سرتیپ حسین معروفی فرمانده سپاه نینوا تجلیل بعمل آوردند.

همچنین از یکایک خانواده های شهدای همیشه سرافراز محله میرخیل شهر کردکوی نیز تجلیل شد.

تصاویری از این مراسم:

عکاس: علی لیاقتی 

انتهای پیام/

ارسال نظر