تعداد داوطلبان انتخابات مجلس در گلستان به ۱۳۵ نفر رسید/تاکنون ۲۳ نفر در حوزه انتخابیه غرب گلستان ثبت نام کردند
تعداد بازدید تعداد 228 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۱:۲۳ ب.ظ، چهارشنبه، ۱۳ آذر، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

رئیس ستاد انتخابات گلستان گفت: تعداد داوطلبان انتخابات مجلس مجلس شورای اسلامی در شش حوزه انتخابیه استان گلستان به ۱۳۵ نفر رسید

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا؛ عبدالرضا چراغعلی، رئیس ستاد انتخابات گلستان در خصوص آخرین آمار ثبت نام داوطلبان مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: تعداد داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در گلستان در چهارمین روز ثبت نام به ۱۳۵ نفر رسید.

وی افزود: از این تعداد ۴۲ نفر در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا، ۲۶ نفر در گنبدکاووس، ۲۳ نفر در گمیشان، بندرگز، کردکوی و بندرترکمن، ۱۹ نفر در رامیان و آزادشهر، ۱۶ نفر در مینودشت، گالیکش، مراوه تپه و کلاله و ۸ نفر در علی آبادکتول ثبت نام خود را نهایی کردند.

چراغعلی با بیان این که از این تعداد هفت نفر بانو و بقیه آقا هستند، تأکید کرد که داوطلبان، ثبت نام را به ساعات و یا روزهای آخر موکول نکنند.

لازم به ذکر است که ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ۱۰ آذر آغاز شده و تا ۱۶ آذر ادامه خواهد داشت.

گفتنی است که انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، دوم اسفند امسال برگزار می‌شود و از ۶ حوزه انتخابیه در گلستان، هفت نماینده به مجلس راه می‌یابند.

انتهای پیام/

ارسال نظر