آقای استاندار ایکاش با مردم بالاجاده دیدار و گفتگو می کردید!
تعداد بازدید تعداد 286 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۱:۵۳ ق.ظ، شنبه، ۲۳ آذر، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

انتظار زیادی نبود تا در راستای ماموریت ذاتی مسئولیت خود از روستای بالاجاده بازدیدی میکردید و کمبودها و مشکلات را به دیده می نگریستید و با مردم روستا گفتگویی می کردید و به درد دل آنها گوش فرا می دادید و ایکاش مسئولان محلی و شهرستانی آقای استاندار را از خیابانها و کوچه های در انتظار خدمات که اهالی و ساکنین آن سالهاست به انتظار نشسته اند و تا شاید توجه و اقدامی از سوی مسئولان شود عبور میداند و مشکلات را طرح می کردند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ آقایان استاندار، مدیران کل، فرماندار، بخشدار مرکزی و… ، مقدمتان را به دیار با قدمت تاریخ و فرهنگ روستای بالاجاده گرامی و خوش آمد عرض می کنیم.

خبرهای بازدیدتان را چون بسیاری از بازدیدهای فرهنگ دوستانی از بالاترین مقام اجرایی استان، استاندار تا مدیران کل، فرماندار و بخشدار مرکزی و… به این مجموعه فرهنگی روستای بالاجاده که حاصل تلاش نیم قرن فرهنگ دوستانی از دیار با قدمت تاریخ فرهنگ منطقه بالاجاده است را پشت سر هم دیدیم و شنیدم و شادمان و خوشحال بر دل فرهنگ دوستان و اهالی روستا ماندگار خواهد ماند و شادمان تر و خوشحال تر از آن قول مساعد و دستور اقداماتی از رفع مشکلات و نیازمندیهای واقعی این مرکز فرهنگی از سوی دکتر حق شناس استاندار پر تلاش، کوشا و ساعی گلستان به قدمنان فرماندار کردکوی صادر و ابلاغ شده است که شایسته تحسین و تقدیر و تشکر بی کران از استاندار محترم بوده و خواهیم بود و انتظار این خواهد بود دستورات صادره استاندار گلستان از سوی مسئولان شهرستانی در مهلت داده شده تا پایان بهمن ماه جامعه عمل پوشانده شود و امیدهایی از این بازدید بر دل فرهنگ دوستان و اهالی روستا روشن شود.

* آقای استاندار!!!!!
این هم گفتیم چون اینکه خاطراتی ناخوش از قول ها و دستوراتی مدیران در گذشته از استاندار تا مدیران کل و فرماندار و… در همین راستا هم که فقط به زبان بوده و در بایگانی ادارات موریانه خورده شده بودند را سراغ داریم.

لیکن با شناخت عمیقی که از تدبیر و پیگیری شما به سراغ داریم واقف خواهیم بود ان شاءالله این دستور جنابعالی پیگیری مجدانه و محقق شود و در آینده شاهد شکوفایی این مرکز باشیم.

* آقای استاندار و مدیران محترم!!!!
حال که منت گذاشته اید و به این روستای با قدمت تاریخی و فرهنگی که زادگاه ۱۸شهید سرافراز و دهها جانباز و صدها ایثارگر و همراه و همسو با انقلاب اسلامی و پیشتاز در حرکتهای انقلابی و اسلامی بوده و می باشند پا گذاشته اید نیم نگاهی مدیریتی از باب رسالت ذاتی خود هم به مشکلات و کمبودها و خدمات لازم و ضروری روستا هم می داشتید.

آقایان مسئول!!!!!!!
نمیدانم مسیر حرکت شما در روستا از کجا به کتابخانه بوده است؟
حتما وضعیت اسفناکی و بحرانی در طرحهای نیمه تمام و عملا رها شده روستا را به دیده دیده اید و از خیابانهای سنگلاخی و آبگیر آبهای سطحی، بهداشت عمومی، سطل های زباله و سگهای ولگرد و… بسیاری از مشکلات روستا را که عامل اصلی مهاجرت و بیکاری جوانان و… خالی از سکنه شدن روستا در سالهای اخیر شده است را دیده اید و یا مدیران شهرستانی و محلی برای شما بازگو کردند! خوب و شایسته بود برای رفع این مشکلات اجتماعی و عمرانی و…هم تدابیری اتخاذ و دستوراتی را صادر می‌فرمودید تا شاید در روند فرآیند خدمات رسانی به اهالی این روستا هم توجهی میشد و سرعتی بیشتر بخود می گرفت و مردم از حضور و تشریف فرمائی شما امیدهایی به آینده بهتر امیدوار تر میشدند اگر چه رجاه واثق داریم با شناخت عمیقی که از استاندار پر تلاش و کوشا و ساعی استان سراغ داریم اگر مشکلات را طرح میکردند و درخواست پیگیری میشد به یقین دستوراتی را ابلاغ میکردند.

آقایان مسئول!!!!!
انتظار زیادی نبود تا در راستای ماموریت ذاتی مسئولیت خود از روستای بالاجاده بازدیدی میکردید و کمبودها و مشکلات را به دیده می نگریستید و با مردم روستا گفتگویی می کردید و به درد دل آنها گوش فرا می دادید و ایکاش مسئولان محلی و شهرستانی آقای استاندار را از خیابانها و کوچه های در انتظار خدمات که اهالی و ساکنین آن سالهاست به انتظار نشسته اند و تا شاید توجه و اقدامی از سوی مسئولان شود عبور میداند و مشکلات را طرح می کردند تا درخواستهای این مردم نجیب و همراه که سالهاست از رسانه ها به گوش مسئولان رسیده است و شنوایی برای آن نبوده است را ارائه و انعکاس می دادند یا لااقل زمانی را به مردم روستا اختصاص می دادید تا با استاندار درد دل کنند و از مشکلات روستا بگویند شاید تدابیری اندیشه میشد.

قدر دان توجه و نگاه شما به یک کار فرهنگی بوده و هستیم لیکن اگر این دید و بازدیدها اثر بخشی در جامعه نداشته باشد ماندگار در اذهان و دلهای مردم هم نخواهد بود.

گفتیم چون صدها بار گذشته؛ شاید نگاه شما مدیران دولت تدبیر و امید به این روستا افتد و دینی در وجودتان بابت این آمد و شد ایجاد شود،
از مشکلات روستا بر گفتیم شاید که در شهرستان و استان گلستان گوشی شنوا از مسئولان برتابد و درد دلهای مردمان را بشنود و ببیند و گامی بردارد.

و همچنان بالاجاده را از بی توجهی و محرومیت کامل از امکانات و خدمات که سالهاست مانده است به در آید و گامی برای رشد و توسعه و رفع مشکلات آن برایند.

شاید تلنگری باشد برای مسئولان!!!! شاید…

نویسنده: عبدالرسول جوادی بالاجاده

انتهای پیام/

ارسال نظر