سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سخنران بیست و چهارمین یادواره شهدای روستای النگ کردکوی
تعداد بازدید تعداد 271 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۴۹ ق.ظ، دوشنبه، ۲۵ آذر، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام حسین (ع) روستای النگ از برگزاری بیست و چهارمین یادواره ۲۵ شهید این روستا با سخنرانی، سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام حسین (ع) روستای النگ در گفتگو با رادکانا اظهار کرد: آشنايي نسل جوان با خاطرات و يادمان شهدا از اهداف مهم برگزاري يادواره شهدا است.

وي امنيت موجود در كشور را مديون شهدا، ايثارگران و سربازان گمنام انقلاب اسلامي دانست و افزود: ترويج روحيه ايثار و شهادت و فرهنگ دفاع مقدس در جامعه يك ضرورت است.

رحیمی تأکید کرد: برگزاري اين يادواره‌ها علاوه بر افزايش روحيه معنوي نسل جوان نقش مهمي در تضمين امنيت پايدار دارد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام حسین (ع) روستای النگ با بیان اینکه بزرگداشت ياد و خاطره شهيدان وظيفه‌اي است كه نبايد هيچ‌وقت فراموش شود، خاطرنشان کرد: عزت و سربلندي نظام اسلامي در عرصه‌هاي مختلف به خاطر ايثار و از خود گذشتگي شهيدان بزرگوار است.

وی از برگزاری بیست و چهارمین یادواره ۲۵ شهید همیشه سرافراز روستای النگ شهرستان کردکوی در دی ماه سال جاری خبر داد و افزود: بیست و چهارمین یادواره همراه با نماز مغرب و عشاء روز پنجشنبه ۵ دی ماه ۹۸ در مسجد اعظم روستای النگ برگزار می شود.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سخنران یادواره شهدای النگ کردکوی

رحیمی بیان کرد: سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سخنرانی و سیدایمان حسینی ذاکری اهل بیت (ع) و شهدای همیشه سرافراز را در این مراسم بر عهده دارند.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام حسین (ع) روستای النگ اظهار داشت: از عموم مردم ولایتمدار و شهیدپرور منطقه جهت حضور در این مراسم نورانی و معنوی دعوت بعمل می آوریم.

انتهای پیام/

ارسال نظر