حضور آیت الله رئیسی عرصه را بر مفسدان اقتصادی تنگ کرده است/شاهد حرکت های تاثیرگذار و امید بخش در حوزه برخورد با مفسدان اقتصادی در گلستان باشیم
تعداد بازدید تعداد 433 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۱:۱۸ ق.ظ، دوشنبه، ۲۵ آذر، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

امام جمعه شهرستان کردکوی با بیان اینکه خداوند متعال را شاکریم که آیت الله رئیسی سکان مهم قضاوت را بر عهده گرفتند، افزود: در این مدتی که آیت الله رئیسی به قوه قضائیه آمدند وضعیت بسیار بهتر شده و خوشحالی مردم و حفظ بیت المال را به همراه داشته است.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حجت الاسلام محمد شیخی در دیدار با هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: روالی را که آیت الله رئیسی در پیش گرفتند حقیقتا باعث امید و انگیزه بین اقشار مختلف مردم می شود.

وی با بیان اینکه خداوند متعال را شاکریم که آیت الله رئیسی سکان مهم قضاوت را بر عهده گرفتند، افزود: در این مدتی که آیت الله رئیسی به قوه قضائیه آمدند وضعیت بسیار بهتر شده و خوشحالی مردم و حفظ بیت المال را به همراه داشته است.

حضور آیت الله رئیسی عرصه را بر مفسدان اقتصادی تنگ کرده است

امام جمعه شهرستان کردکوی با اذعان بر اینکه حضور آیت الله رئیسی عرصه را بر مفسدان اقتصادی تنگ کرده است، اظهار کرد: کار دستگاه قضا بسیار سخت و دشوار است اما بسیار ارزشمند است.

شیخی با تأکید بر اینکه اگر قاضی کار خود را به نحو احسن انجام دهد باعث علاقمندی مردم به دین می شود، گفت: اگر کار قضات خوب نباشد باعث می شود مردم از دین زده شده و به نظام بدبین شوند.

شاهد حرکت های تاثیرگذار و امید بخش در حوزه برخورد با مفسدان اقتصادی در گلستان باشیم

وی تصریح کرد: ان شاءالله در استان گلستان شاهد حرکت های تاثیرگذار و امید بخش در حوزه برخورد با مفسدان اقتصادی باشیم.

امام جمعه شهرستان کردکوی خاطرنشان کرد: قضات محترم نسبت به پرونده های کوچک از رأفت اسلامی استفاده کنند تا شخصی بخاطر جرم کوچکی که مرتکب شده، پرونده دار نشود.

شیخی بیان کرد: تا جایی که امکان قانونی وجود دارد از محکومیت های جایگزین بجای حبس استفاده شود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر