غیبت کاندیداهای مدعی ولایتمداری و ولایت پذیری در مراسم گرامیداشت یوم الله ۹ دی در مسجد جامع کردکوی
تعداد بازدید تعداد 438 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۷:۴۸ ب.ظ، سه شنبه، ۱۰ دی، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

با غیبت برخی کاندیدای مدعی ولایتمداری و ولایت پذیری باید به ولایتمداری و ولایت پذیری آنان شک کرد، چرا که از زمان آغاز فتنه در سال ۸۸ تا به امروز عده ای از خواص هستند که هنوز به صورت رسمی و علنی مخالفت خود را با فتنه اعلام نکردند.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا؛ دیروز پهنه ایران جلوه یکپارچگی و بیداری ملت بود. مردم مبارز و انقلابی ایران روز گذشته به میعادگاه‌ها آمدند و دهمین سالگرد یوم‌الله ۹ دی ۸۸ را به رخ جهانیان کشیدند.

ملت آگاه و بصیر ایران نشان داد ۹ دی زنده و پویا است. روزی که با حضور پر شکوه خود در ابراز پایبندی به آرمان‌های انقلاب و وفاداری به مولا و مقتدای زمان‌شناس و حکیم‌شان، صحنه‌گردانان و دست‌اندرکاران داخلی و خارجی فتنه چند ماهه را حیرت‌زده کردند و آخرین میخ را بر تابوت فتنه آمریکایی اسرائیلی ۸۸ کوبیدند.

مردمی که با باور به سنت‌های الهی، برای حمایت از حاکمیت دین خدا و انقلاب اسلامی به میدان آمدند و با حرکت مجاهدت‌آمیز مقابل دشمن صف کشیدند.

اینجا موسم نصرت خداست. «إِنَّ اللهَ يُدافِعُ عَنِ الَّذينَ آمَنُوا إِنَّ اللهَ لا يُحِبُّ کُلَّ خَوَّانٍ کَفُورٍ» «خداوند از کسانی که ایمان آورده‌اند دفاع می‌کند خداوند هیچ خیانتکار ناسپاسی را دوست ندارد!» (حج ـ ۳۸)

مردمی که با لبیک به ولی امر مسلمین جهان و امام جامعه و اراده‌ راسخ و عزم مقاوم قیام کردند و با اتصال به منبع و معدن عظیم قدرت خدا، فتنه‌ای را که سودای سرنگونی نظام اسلامی داشت، خاموش ساختند.

همواره در تمامی این صحنه شاهد حضور مردم ولایتمدار و شریف ایران اسلامی هستیم، مردمی که پشتیبانی خود از ولایت مطلقه فقیه را به عینه به نمایش گذاشتند.

تجمع بزرگ یوم الله ۹ دی روز گذشته همزمان با سراسر کشور با حضور اقشار مختلف مردم در مسجد جامع کردکوی برگزار شد.

مردم شریف کردکوی به همراه برخی از مسئولان در این مراسم شرکت کردند.

اما دیروز جای تعدادی از کاندیدای مدعی ولایتمداری و ولایت پذیری در تجمع بزرگ حماسه یوم الله ۹ دی در شهرستان کردکوی خالی بود.

مدعیانی که همواره در ساعات مختلف شبانه روز در تمامی مراسمات از عزاداری و تشییع جنازه گرفته تا جشن و شادی و سرور شرکت کرده و حضور خود را به نمایش می گذارند.

چطور می شود کسانی که همواره در تمامی مراسمات حضوری فعال دارند اما در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی شرکت نکردند.

با غیبت برخی کاندیدای مدعی ولایتمداری و ولایت پذیری باید به ولایتمداری و ولایت پذیری آنان شک کرد، چرا که از زمان آغاز فتنه در سال ۸۸ تا به امروز عده ای از خواص هستند که هنوز به صورت رسمی و علنی مخالفت خود را با فتنه اعلام نکردند.

شاید این تعداد از کاندیداها نگران وضعیت و جایگاه خود در میان جبهه، جناح، دوستان و شیفتگان خود هستند، چرا که با حضور آنان در مراسم انزجار از فتنه و فتنه گران جایگاه سیاسی آنان به خطر می افتد و چشم و دل نورچشمی های خود خواهند افتاد.

لطفا کمی بصیرت داشته باشید فاصله بین سربلندی و سقوط بسیار کم است!

انتهای پیام/

ارسال نظر