مقابل دشمن از خود ضعف نشان ندهید/دشمن به شدت بدنبال ضربه زدن به سپاه پاسداران است/اگر سپاه نبود بعید نبود که کشور ما هم به سرنوشت کشورهایی همچون سوریه و عراق دچار شود
تعداد بازدید تعداد 101 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۳:۴۳ ب.ظ، جمعه، ۲۷ دی، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

امام جمعه شهرستان کردکوی با اشاره به اینکه چنین حوادثی هیچگاه محبوبیت سپاه را از دلهای مردم ایران کم نخواهد کرد، متذکر شد: چند نفرراذل و اوباش در چند نقطه جمع شدند علیه سپاه شعار دادند، اینها نمی توانند سپاه را از دلهای ملت پاک کنند چرا که اگر سپاه نبود کشور و انقلاب و عزت و شرف این ملت و نظام نبود

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا؛ حجت الاسلام محمد شیخی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان کردکوی با بیان اینکه زمانی که با دشمن روبرو می شوید ثابت قدم باشید و معنویت را بیاد داشته باشید، اظهار کرد: معنویت و تقوا را در خود زیاد کنید و با یکدیگر دعوا نکنید چرا که باعث سستی بین شما می شود دشمن سوءاستفاده می کند.

وی با تأکید بر اینکه در برابر سختی ها صبور باشید، افزود: در مقابل دشمن ایستادگی کنید و صبور باشید چرا که خداوند متعال با صابرین است.

امام جمعه شهرستان کردکوی با اشاره به اینکه ایستادگی در برابر دشمن ممکن است تبعات و مشکلاتی هم به همراه داشته باشد، گفت: ایستادگی در برابر دشمن و زیاده خواهان ممکن است کمبودها و کاستی هایی را برایتان بوجود آورد.

شیخی با بیان اینکه مواظب باشید اختلافات سیاسی و مذهبی بر شما غلبه نکند، اذعان کرد: تمامی شما ملت ایران بر انقلاب اسلامی پایبندید بلکه فقط در جزئیات با هم اختلاف سلیقه دارید. آنکه از این اختلافات استفاده می کند دشمن است‌. دشمن می خواهد شما مشغول اختلاف با یکدیگر شوید تا به شما ضربه بزند.

وی با اشاره به اینکه به لطف خدا بعد از شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ضربه سخت و سیلی محکمی به دشمنان اسلام و انقلاب خورد، گفت: بعد از جنگ جهانی دوم به این طرف تابحال کسی به آمریکا اینگونه ضربه نزد چه بسا ضربه ای سخت و مهلک بود.

امام جمعه شهرستان کردکوی با اذعان بر اینکه این ضربه سخت که بواسطه رزمندگان هوافضای سپاه انجام شد باعث شکسته شدن ابهت آمریکا در جهان شد، خاطرنشان کرد: هیچ کشوری جرات نداشت اینگونه مستقیم به آمریکای جنایتکار ضربه برند، این پیروزی بسیار بزرگ است.

شیخی با تأکید بر اینکه دشمن به شدت بدنبال ضربه زدن به سپاه پاسداران است، افزود: از ابتدای انقلاب تاکنون دشمنان ضربات سختی از بسیج و سپاه نوش جان کردند لذا درصدد تلافی برآمدند.

وی تصریح کرد: تمام رسانه های دشمن با هم همراه شدند تا علیه سپاه اقدام تبلیغاتی کنند و در داخل کشور بین مردم تفرقه و اختلاف بیاندازند.

امام جمعه شهرستان کردکوی با اشاره به اینکه سقوط هواپیمای مسافربری داغ سنگین بود و باید به خانواده های داغدیده تسلیت گفت، گرچه بعید نیست که دست آمریکا و دشمنان انقلاب پشت قضیه باشد، افزود: ملت ما ملت هوشیار، آگاه و با بصیرتی است.

شیخی با عنوان اینکه ملت ایران خدمات چهل ساله سپاه را هیچگاه فراموش نخواهد کرد، گفت: از مقابله با منافقین و فتنه های خیابانی در بدو انقلاب تاکنون نقش سپاه کاملا مشهود است.

وی با اذعان بر اینکه اگر سپاه نبود بعید نبود که کشور ما هم به سرنوشت کشورهایی همچون سوریه و عراق دچار شود، گفت: اگر ایثار و جانفشانی عزیزان ما در بسیج و سپاه و ارتش نبود آیا کشور ما در امان بود؟ ملت ما قدر سپاه و بسیج و ارتش را می دانند.

امام جمعه شهرستان کردکوی با اشاره به اینکه چنین حوادثی هیچگاه محبوبیت سپاه را از دلهای مردم ایران کم نخواهد کرد، متذکر شد: چند نفرراذل و اوباش در چند نقطه جمع شدند علیه سپاه شعار دادند، اینها نمی توانند سپاه را از دلهای ملت پاک کنند چرا که اگر سپاه نبود کشور و انقلاب و عزت و شرف این ملت و نظام نبود

انتهای پیام/

ارسال نظر