بزرگداشت سپهبد شهید قاسم سلیمانی در روستای بالاجاده کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 449 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۲:۰۲ ق.ظ، شنبه، ۵ بهمن، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

آئین گرامیداشت مقام شامخ سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شب گذشته با حضور بانوان و با سخنرانی سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه نینوا استان گلسنان در روستای بالاجاده شهرستان کردکوی برگزار شد.

به گزارش سرویس ایثار و شهادت رادکانا؛ آئین گرامیداشت مقام شامخ سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شب گذشته با حضور بانوان و با سخنرانی سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه نینوا استان گلسنان در روستای بالاجاده شهرستان کردکوی برگزار شد.

سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی در این مراسم با بیان اینکه شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی قلب های مومنین را تکان داد، گفت: تعداد بسیار زیادی از مردم که شاید به ظاهر آنان هم ایراد بگیریم در شهادت شهید سلیمانی بیشتر از ما اشک ریختند.

وی با عنوان اینکه مکتب سلیمانی مکتب انقلاب اسلامی، ولایت و امامین انقلاب و اهل بیت است، افزود: حاج قاسم در زمین خدا و اهل بیت بازی می کرد و با خدا دوست و با مردم رفیق بود.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با بیان اینکه با گریه های هنگام نماز شب های حاج قاسم بیدار میشدیم، اظهار کرد: در کجای دنیا سراغ دارید که یک فرمانده نظامی کفن ببرد و به مرجع تقلید بگوید برایم دعای شهادت کنید و شهادت دهید من بنده خوب خدا بودم.

معروفی با اذعان بر اینکه شهید سلیمانی مالک اشتر و نماد واقعی ولایتمداری است، خاطرنشان کرد: مالک شخصیتی است که نمی گذارد غبار بر روی چهره امیرالمومنین (ع) بنشیند مالک کسی است که نمی گذارد بر لشکر امیرالمومنین (ع) انشقاق حاکم شود.

وی با اشاره به اینکه حاج قاسم سلیمانی در نماز غزه فلسطین شرکت می کرد، گفت: حاج قاسم سلیمانی تکیه گاه انقلاب اسلامی بود.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان خاطرنشان کرد: زمانی که سالها پیش برای حج تمتع برای خداحافظی پیش سردار سلیمانی رفتم، موقع جدایی به من گفت حسین جان وقتی چشمت به خانه خدا افتاد دعا کن قاسم سلیمانی در راهت تکه تکه شود.

سردار حسین معروفی تصریح کرد: هیچکدام از فرزندان حاج قاسم سلیمانی شاغل اداری نیستند.

تصاویری از این مراسم:

عکاس: مصطفی کیاء و مصطفی لیاقتی

انتهای پیامم/

ارسال نظر