انقلاب اسلامی در حقیقت همان اسلام ناب محمدی است / ۲۰۸۱ برنامه در دهه فجر توسط سپاه نینوا برگزار می شود
تعداد بازدید تعداد 89 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۴۷ ق.ظ، یکشنبه، ۱۳ بهمن، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه نینوا گفت: سپاه نینوا استان گلستان در دهه مبارک فجر با شعار انقلاب اسلامی زنده و پویا در پرتو ولایت مداری ، جهاد و مقاومت ۲۰۸۱ برنامه در سطح استان برگزار خواهد کرد و ما در بحث نظام تربیتی ۲۰۵۷ حلقه صالحین طی این دهه برگزار خواهد شد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه نینوا در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی گفت : در چهل و یکمین فجر پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قرار داریم و به ارواح مطهر شهدا و امام شهدا درود می فرستیم که باعث عزت و بزرگی این مردم شریف شدند ،  انقلاب اسلامی در حقیقت همان اسلام ناب محمدی است که به توفیق الهی با رهبری امام عظیم الشان به ثمر نشست و مایه فخر انبیاو و اولیا الهی شد و این انقلاب ادامه رسالت نبی اکرم است تا به دست صاحب حقیقی خود یعنی حضرت مهدی (عج) برسد.

ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان گلستان در ادامه بیان داشت : نگاه امامین انقلاب اسلامی به مکتب اسلام ناب است  و انقلاب اسلامی ایران بر اساس همین نگاه تنها حامی فلسطین و غزه ای می شود که حتی یک شیعه ندارد و ما در جامعه ای زندگی می کنیم که سردار سلیمانی اش با نگاه به رسالت خود به غزه سفر می کند و در لبنان ، سوریه و عرق حضور دارد.

وی با اشاره به سه موئلفه پیروزی انقلاب اسلامی افزود : ایمان واقعی عملی ملت بزرگ ایران به خداوند متعال ، وفاق و همبستگی بین همه مردم و مدیریت صحیح اسلامی توسط ولایت فقیه سه موئلفه پیروزی این انقلاب است.

معروفی در این باره تصریح کرد :ایمان واقعی آن است که آنچه که انسان در چهارچوب دین می داند را به شیوه صحیح انجام دهد و این انقلاب بر اساس وحدتی مردمی ایجاد شده و تمامی مردم در پیروزی ، تثبیت و اقتدار انقلاب اسلامی سهیم هستند.

فرمانده سپاه نینوا خاطر نشان کرد: ما در این صحنه هیچ وقت نمی توانیم نقش بی بدیل مردم در به ثمر رساندن انقلاب را ندادیده بگیریم چراکه این مردم خود انقلاب کردند و پای آن ایستادند و در سپاه باور داریم خط قرمز ما مردم ما هستند و ما برای این مردم جان ‌و آبروی خود را در دست گرفته ایم و معتقدیم ملاک مسئولیت پذیری در این نظام مقدس خدمت به مردم است چراکه انقلاب متعلق به مردم است .

این یادگار گرانقدر دوران دفاع مقدس گفت : برای دستاورد های انقلاب فهرست ها باید نوشت و نمی شود با یکی دو ساعت آنها را تبیین کرد  اما ستقلال سیاسی ، استقلال نظامی ، استقلال اقتصادی  ، استقلاب علمی ، هوشمندی ملت بزرگ ایران ، وجود نیروهای ولایی هوشمند و مقتدر و ولایت و رهبری مقتدر تنها بخشی از دستاورد های انقلاب اسلامی است.

فرمانده سپاه نینوا ضمن اشاره به این دستاورد ها اظهار داشت : استقلال سیاسی مهمترین حوزه فکر یک کشور و یک ملت است و ما با انقلاب اسلامی در شرایطی به لحاظ سیاسی مستقل شدیم که اجازه گرفتن هیچ تصمیمی برای جامعه خودمان را نداشتیم و دشمنان برای ما تصمیم گیری می کردند.

وی افزود : ما یک کشور وابسته نظامی به بلوک غرب بودیم و در شرایط جنگی بعد از انقلاب سیم خاردار نداشتیم اما امروز به برکت این اسلام و انقلاب پنجه در پنجه دشمنان می اندازیم و دیگر نیازمند کسی نیستیم بلکه بسیاری از همان کشور ها به ما نیازمند هستند

معروفی گفت : باید این اقتصاد بیمار را با راهکار درمانی اقتصاد مقاومتی پیش برد تا بسیاری از مشکلات اقتصادی ـ معیشتی حل و فصل شود.

وی بیان کرد : هوشمندی ملت بزرگ ایران یکی از دستاورد های بزرگ این انقلاب است و این ملت شریف و نجیب زمانی انقلاب خود را در خطر می بینند در جبهه ای واحد نقشه های شوم دشمن را خنثی می کنند و حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع حاج قاسم لبیک به پیام و سخنان رهبر فرزانه انقلاب بود و بر کسی پوشیده نیست وحدت حول ولایت قابل قبول است و که باعث عزت می شود.

ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان گلستان گفت : سپاه نینوا استان گلستان با شعار انقلاب اسلامی زنده و پویا در پرتو ولایت مداری ، جهاد و مقاومت  ۲۰۸۱ برنامه در سطح استان برگزار خواهد کرد و ما در بحث نظام تربیتی ۲۰۵۷ حلقه صالحین طی این دهه برگزار خواهد شد.

سردار معروفی با اشاره به جزئیات برنامه های سپاه نینوا د دهه فجر بیان کرد : راه اندازی نهضت هر جهادگر یک خدمت و برگزاری اردو های جهادی کوتاه مدت در ۱۰۰۰ محله ، افتتاح ۱۰۰ واحد ساخته شده سیل زده و محروم در مناطق مختلف استان ، اهدای ۱۰۰ سری جهیزیه به زوج های نیازمند ، افتتاح یک منبع آبرسانی کشاورزی در مراوه تپه جهت رفع مشکل کشاورزان ۲۰۰ هکتار از اراضی بخشی از برنامه های ما خواهد بود.

وی ادامه داد : ۲۰۰۰ نشست بصیرتی با موضوع گام دوم انقلاب اسلامی ، برگزاری کرسی های تلاوت ، برپایی ۴۱ نمایشگاه فرهنگی هنری ، اکران فیلم های ارزشی انقلابی و برگزاری ۵۷ یادواره شهدا در این دهه ، نشست صمیمی با مادران شهدا از جمله دیگر برنامه های ما خواهد بود.

فرمانده سپاه نینوا با اشاره به مصادف شدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و چهلمین روز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گفت : مراسم چهلمین روز شهادت حاج قاسم در همین ایام است و ما از ۲۳ بهمن تا ۲۷ بهمن برنامه های محوری همراه با گرامیداشت چهلمین روز شهادت حاج قاسم در سطح استان برگزار خواهیم کرد اما مراسم محوری چهلمین روز شهادت حاج قاسم سلیمانی ۲۴ بهمن ماه در گرگان برگزار خواهد شد.

سسردار معروفی در پایان گفت : در آينده ای نزدیک برنامه ای شاخص با حضور خانواده سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار خواهد شد و زینب سلیمانی ؛ دختر شهید مهمان ویژه این مراسم خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر