دستگیری دو شرور زورگیر در کردکوی/مالباختگان برای شناسایی به بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب کردکوی مراجعه کنند
تعداد بازدید تعداد 505 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۸:۴۹ ب.ظ، پنج شنبه، ۱۵ اسفند، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

سرپرست انتظامی شهرستان کردکوی گفت: طی این عملیات ضربتی و غافلگیرانه دو شرور زورگیر توسط نیروهای پلیس آگاهی شهرستان کردکوی شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش سرویس حوادث رادکانا؛ سرگرد اسماعیل تازیکی نژاد در گفتگو با رادکانا اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ شهرستان کردکوی مبنی بر سرقت موتورسیکلت و موبایل در کردکوی و گرگان موضوع در دستور کار نیروهای پلیس قرار گرفت.

وی افزود: طی این عملیات ضربتی و غافلگیرانه دو شرور زورگیر توسط نیروهای پلیس آگاهی شهرستان کردکوی شناسایی و دستگیر شدند.

سرپرست انتظامی شهرستان کردکوی خاطرنشان کرد: این دو زورگیر در کنار سرقت موتورسیکلت، در سطح شهرستان کردکوی و گرگان تردد می کردند و با زور چاقو گوشی موبایل را از دست شهروندان به سرقت می بردند.

تازیکی نژاد با بیان اینکه پرونده به بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب کردکوی ارجاع داده شد، گفت: مقام محترم قضایی دستور داد تا اهالی رسانه این موضوع را در رسانه های خود منتشر کنند و مال باختگان برای شناسایی و رسیدگی به شکایت خود به این مرجع قضایی مراجعه کنند. به همین منظور هر یک از شهروندان کردکویی و گرگانی که گرفتار زورگیران شدند می توانند جهت شناسایی به این شعبه مراجعه کنند

وی تأکید کرد: مردم شریف کردکوی موبایل خود را صندوقچه خاطرات خود و خانواده خود تبدیل نکنند و در بیرون از خانه گوشی موبایل خود را به هیچ عنوان در اختیار افراد غریبه قرار دهند چرا که پس از سرقت دچار شکلات عدیده ای خواهند شد.

گفتنی است؛ هردو شرور زورگیر دارای سابقه های متعدد بودند.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر