مقابله با کرونا باید مردمی شود / سپاه با تمام توان در کنار مردم است
تعداد بازدید تعداد 119 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۸:۱۱ ب.ظ، یکشنبه، ۱۸ اسفند، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

جانشین سپاه نینوای گلستان با تأکید بر به‌کارگیری توان سپاه برای کمک به مردم و دستگاه‌های اجرایی برای مقابله با کرونا تأکید کرد: مقابله با این بیماری باید مردمی شود.

به گزارش سیرویس جهاد و مقاومت رادکانا به نقل از تسنیم؛ سرهنگ سیدموسی حسینی ظهر امروز در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا اظهارداشت: نیروهای مسلح از جمله سپاه همواره در تمامی حوادث و مشکلات در کنار مردم حضور داشته و دارند و امروز هم برای مقابله با بیماری کرونا توان خود را به‌کار گرفته‌اند.

وی با بیان اینکه حفظ سلامتی مردم مهم‌ترین اولویت است و مبارزه با کرونا باید مردمی شود، خاطرنشان کرد: مقابله با این ویروس منحوس باید از سوی خود مردم جدی گرفته شود.

جانشین سپاه نینوای استان با اشاره به تلاش‌ رسانه‌ها برای انعکاس اخبار درست، موقع و شفاف از وضعیت کنونی به جامعه بیان داشت: از اصحاب رسانه، خبرگزاری‌ها و کانال‌های اطلاع رسانی که در قالب کمیته رسانه مقابله با کرونا فعالیت می‌کنند تشکر می‌کنم اما باید یک نکته را متذکر شوم که ما استقلال سپاه را فدای تعامل با دستگاه‌های مختلف نمی‌کنیم.

وی تأکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای خدمت به مردم‌، مردم یاری، نوکری مردم و توسعه استان با همه دستگاه‌ها تعامل می‌کند.

حسینی با اشاره به برخی شیطنت‌ها در فضای مجازی هم گفت: برخی روابط عمومی‌ها به رسالت و اصول کاری مسلط نیستند یا در شرایط بحران به دنبال چیز دیگری هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر