بستری بیش از ۱۳۰ بیمار تنفسی در کردکوی/ بیش از ۷۰ بیمار ترخیص شدند
تعداد بازدید تعداد 276 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۲:۲۵ ب.ظ، چهارشنبه، ۲۱ اسفند، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

فرماندار کردکوی گفت: تاکنون بیش از ۱۳۰ بیمار تنفسی در بیمارستان شهرستان کردکوی بستری شدند.

به گزارش سرویس سلامتم رادکانا؛ ابراهیم قدمنان ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: تاکنون بیش از ۱۳۰ بیمار تنفسی در بیمارستان شهرستان کردکوی بستری و بیش از ۷۰ نفر ار این بیماران ترخیص شدند.
وی با بیان اینکه بیش از ۴۰ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان کردکوی بستری هستند، تصریح کرد: وضعیت شهرستان کردکوی در زمنیه شیوع ویروس کرونا نسبت به جمعیت این شهر بالا است ولی خوشبختانه اکنون شاهد بهبودی بیماران هستیم زیرا مردم موارد بهداشتی را به خوبی رعایت می‌کنند.
* بازار هفتگی کردکوی تعطیل شد
فرماندار کردکوی با اشاره به اینکه در شهرستان کردکوی آموزش‌های خوبی برای مقابله با ویروس کرونا برگزار کردیم، ابراز کرد: نیروهای سپاه پاسداران شهرستان کردکوی روزانه یک الی دوبار از طریق بلندگو موارد بهداشتی را برای مردم بازگو می‌کنند.
قدمنان از تعطیلی مغازه‌ها در شهرستان کردکوی خبر داد و خاطرنشان کرد: بازار هفتگی این شهرستان به صورت کامل تعطیل شد.
وی اظهار کرد: تاکنون تعداد چهار کارگاه تولید ماسک در شهرستان کردکوی ایجاد کردیم دانش‌آموزان مدارس و هنرستان این شهرستان به صورت خودجوش اقدام به تهیه ماسک برای مردم کردند البته امکانات پارچه را فرمانداری در اختیار آنها قرار داد.
فرماندار کردکوی گفت: ضدعفونی در شب‌ها در خیابان‌ها و معابر توسط مردم، شهرداری، نیروی سپاه انجام شد به صورت روزانه محوطه بیمارستان‌های این شهرستان ضدعفونی صورت می‌گیرد.
انتهای پیام/

ارسال نظر