کردکوی از نظر شیوع ویروس کرونا به نقطه بحرانی رسید!
تعداد بازدید تعداد 255 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۴:۵۶ ب.ظ، یکشنبه، ۲۵ اسفند، سال ۱۳۹۸ نظرات یک نظر

رئیس شبکه بهداشت ‌و درمان شهرستان کردکوی گفت:

به گزارش سرویس حوادث رادکانا؛ دکتر آرش نقی پور رئیس شبکه بهداشت درمان شهرستان کردکوی دقایقی پیش در گفتگوی تلفنی با رادکانا از وضعیت بحرانی شیوع کرونا در این شهرستان خبر داد و گفت: متاسفانه مردم شهرستان کردکوی با توجه به تلفات پیش آمده همچنان ویروس کرونا را جدی نگرفته اند.

وی با بیان اینکه شهرستان کردکوی از نقطه قرمز هم عبور کرده است، متذکر شد: متاسفانه امروز شاهد حضور چشمگیر مردم در خیابان های مختلف کردکوی بوده ایم که بسیار بسیار نگران کننده است.

این مقام مسئول در بهداشت و درمان تاکید کرد: عاجزانه از مردم شریف شهرستان کردکوی تقاضا می کنم بخاطر سلامتی خود و خانواده های خود یه هیچ عنوان از خانه های خود خارج نشوند.

دکتر نقی پور خاطرنشان کرد: کسانی که بدون توجه به هشدارها در بازارها و خیابان‌ها تردد می‌کنند با جان خود و دیگران بازی می‌کنند.

رئیس شبکه بهداشت ‌و درمان شهرستان کردکوی متذکر شد: ظرفیت بخش های بستری مربوط به ویروس کرونا در بیمارستان حضرت امیرالمومنین (ع) کردکوی تکمیل شده است و پذیرش بیمار جدید انجام نمی شود.

نقی پور همچنین طی پیامی از زحمات اهالی رسانه در پوشش اخبار مربوط به بیماری کرونا ویروس تقدیر و تشکر کرد و اذعان داشت: در روز‌هایی که جهاد نمود مصداقی و عینی پیدا کرده و ملت شریف ایران دست در دست یکدیگر این بار برای سلامتی، همدل و یک‌صدا شده‌اند، بدون تردید نقش بی‌بدیل، خستگی‌ ناپذیر و ایثارگرانه‌ اهالی مهربان و شریف رسانه، در صدا و سیما، خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری و رسانه‌های مکتوب، نقشی تاثیرگذار و دشمن‌شکن بوده است.

انتهای پیام/

دوست می گوید:

سلام….گفتند ساعت شش همه مغازه ها باید بسته باشه ولی شما برو یه دور بزن همه مغازه ها بازه و شلوغ مخصوصا فروشگاهای زنجیره ای که خودش میتونه عامل شروع کرونا باشه

ارسال نظر