فعالیت ۴ هزار جهادگر در قالب ۸۰۰ اکیپ‌درمانی در گلستان/ تا شکست کرونا کنار مردم خواهیم بود
تعداد بازدید تعداد 121 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۸:۲۱ ب.ظ، سه شنبه، ۲۷ اسفند، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: در حال حاضر بیش از ۴ هزار جهادگر در قالب ۸۰۰ اکیپ درمانی گروه‌های جهادی در سراسر استان مشغول فعالیت هستند.

به گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا؛ سردار علی ملک شاهکویی در جلسه ویدئو کنفرانس با فرماندهان سپاه شهرستانی اظهار کرد: امروز همه ما در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس هستیم و همه شما برادران گرانقدر باید تا شکست کرونا پای کار باشید.

در جنگ با کرونا خود را نوکر مردم می‌دانیم

وی تصریح کرد:‌ مردمی پیش بردن اقدامات سپاه و بسیج حائز اهمیت است چراکه معتقدیم فعالیت ما در سپاه و بسیج با مردم تعریف می‌شود.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: اگر درست یک سال پیش در جبهه مقابله با سیل رسالت سپاه خادمی مردم بود اکنون در جنگ با کرونا خود را نوکر مردم می‌دانیم.

سردار ملک افزود: امسال خبری از تعطیلات برای ما نیست و یکایک ما در این شرایط کنار مردم خواهیم بود.

سپاه نینوا در حال حاضر متولی انتقال ماسک‌های تولیدی کارخانجات به داروخانه‌ها است/ مسوول توزیع ماسک‌ها بر عهده داروخانه‌های دانشگاه علوم پزشکی گلستان است

وی ادامه داد: در حال حاضر بیش از ۴ هزار جهادگر در قالب ۸۰۰ اکیپ درمانی گروه‌های جهادی در سراسر استان مشغول فعالیت هستند.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: سپاه نینوا در حال حاضر متولی انتقال ماسک‌های تولیدی کارخانجات به داروخانه‌ها است اما مسوول توزیع ماسک‌ها بر عهده داروخانه‌های دانشگاه علوم پزشکی استان است و سپاه مسوول توزیع این ماسک‌ها نیست.

انتهای پیام/

ارسال نظر