ستاد اجرایی فرمان امام ۳ هزار بسته بهداشتی در گلستان توزیع کرد
تعداد بازدید تعداد 114 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۱:۰۴ ق.ظ، سه شنبه، ۵ فروردین، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان گلستان گفت: از بدو شیوع ویروس کرونا تاکنون این ستاد بیش از ۳ هزار بسته بهداشتی را در مناطق کم‌برخوردار گلستان توزیع کرده است.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ محمدمهدی سلمان‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با همکاری بنیاد احسان و گروه‌های جهادی تاکنون بیش از ۳ هزار بسته بهداشتی را تهیه و در مناطق کم‌برخوردار توزیع کرده است.
وی تصریح کرد: این بسته‌ها شامل ۱۰ عدد ماسک، مواد ضدعفونی کننده سطوح و ژل ضدعفونی کننده دست است.
مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان گلستان با اشاره به بهره‌گیری از ظرفیت‌های گروه‌های جهادی و مراکز خیریه در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ادامه داد: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) از بدو شیوع این ویروس با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مختلف مانند مراکز خیریه، سازمان‌های مردم‌نهاد و گروه‌های جهادی برای حفظ و تامین سلامت برای قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا در کنار مردم بوده است.
وی خاطرنشان کرد: چند تیم حافظان سلامت از طرف این ستاد تشکیل شده تا هشدارهای بهداشتی و رعایت موارد بهداشتی در مناطق کم‌برخوردار را اعلام کرده و مشاوره‌های روانشناسی در راستای آرامش خاطر مردم ارائه کند.
سلمان‌زاده گفت: به منظور جلوگیری از کمبود موارد بهداشتی مانند ماسک  این ستاد  اقدام به راه‌اندازی تولید ماسک خانگی کرده و با همکاری نیروهای بهداشتی و درمانی در مناطق کم‌برخوردار توزیع کرده است.
وی با اشاره به  ارائه خدمات مختلف ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در حوادث گوناگون به مردم خاطرنشان کرد: در کنار ارائه خدمات بهداشتی به مردم بی‌بضاعت این ستاد اقدام به توزیع بسته‌های موادغذایی شامل روغن، برنج، چای، قند ماکارونی و دیگر اقلام ضروری در مناطق کم‌برخوردار کرده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر