پدر شهید سیدعبداله بنی هاشمی به فرزند شهیدش پیوست
تعداد بازدید تعداد 254 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۳:۱۱ ب.ظ، سه شنبه، ۱۹ فروردین، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

پدر شهید سیدعبداله بنی هاشمی امروز سه شنبه در سن ۹۳ سالگی در اثر کهولت سن به دیدار حق شتافت.

به گزارش سرویس ایثار و شهادت رادکانا؛ مرحوم سیدحسن بنی هاشمی پدر شهید همیشه سرافراز سیدعبداله بنی هاشمی امروز سه شنبه در سن ۹۳ سالگی در اثر کهولت سن به دیدار حق شتافت.

این پدر شهید در عمر با عزتی که از خداوند گرفت، ۵ فرزند تربیت کرد که یکی از آنها شهید سیدعبداله بنی هاشمی بود.

گفتنی است؛ شهید سیدعبداله بنی هاشمی فرزند مرحوم سیدحسن متولد ۱ فروردین سال ۱۳۴۲ در شهرستان کردکوی است.

شهید بنی هاشمی در تاریخ ۱۰ تیرماه سال ۱۳۶۵ در عملیات کربلای ۱ در منطقه عملیاتی مهران به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

شایان ذکر است؛ مرحوم علی یوری پدر پاسدار شهید محمدعلی یوری چند روز پیش در اثر کهولت سن در روستای سرکلاته خرابشهر به فرزند شهیدش پیوست.

بخشی از وصیت نامه شهید سیدعبداله بنی هاشمی:

سلام علیکم

با درود فراوان به رهبر کبیر انقلاب اسلامی که پرچمدار این نهضت اسلامی می باشند، هموطنان عزیزم سلام امیدوارم که در حال نوشتن این وصیت خودم می باشم، امیدوارم غرور من را نگیرد تا کلمات به صورت قهرمانانه بنویسم وظیفه هر مسلمان در دوران حیات خودش وصیت نامه داشته باشد.

و بر هر مسلمان واجب است که وصیت نامه را بنویسد، امدوارم پس از من که از دنیا پرواز کرده ام، پس از شهادت من را در شهرستان کردکوی به خاک پاک شهرم بسپارم و دفن کنم دیگر اینکه به تمام دوستان و آشنایان که به آنها بدی کرده ام.

من را امیدوارم ببخشند برای تمام دوستان و آشنایان که در محل خودم هستند، درست دارم راه شهدا را ادامه بدهند، زیرا ما در مرحله حساس جنگ رسیده ایم بهترین موقع برای ضربه زدن به کفر جهانی است.

از پدر و مادر که در بزرگ کردن و تربیت من زیاد زحمت کشیده اند. با توجه فقر مادی که در خانواده ما بود متشکرم و افتخار می کنم، چنین پدر و مادر که فرزند خودشان در راه اسلام داده اند. پس از شهادتم پدرم و مادرم امیدوارم که ناراحت نباشید و هرگز گریه نکنید.

زیرا خداوند ما را آفرید و روزی باید از این دنیا برویم، همه ما رفتنی هستیم، مردن حق است زیرا چه خوب است انسان در راه هدف مقدس خودش به شهادت برسد.

برادر و خواهر من بعد از شهادت من هرگز ناراحت حال من نباشید، برادران من پس از شهادت برادرت سیدعبداله راه ما را شهیدان را ادامه بدهید.

خدمت خانواده محترم خودم: همسر گرامی بنده پس از شهادت من هرگز ناراحت نباشید، همانطوریکه در نامه ها برای شما متذکر شده ام، قوی باش و از خدای تبارک تعالی می خواهم به شما صبر عطا بکند، امیدوارم در سال مرحله زندگی من با شما و هر چه به شما بدی کرده ام من را حلال کنید،من به جز خوبی چیزی از شما ندیده ام.این وصیت نامه را در مورخه دهم تیر ۱۳۶۵ بعد از آزادسازی مهران می نویسم.

والسلام/ سیدعبداله بنی هاشمی/ دهم تیر ۶۵

انتهای پیام/

ارسال نظر