توزیع ۲۰ هزار بسته معیشتی از سوی سپاه و بسیج گلستان/فعالیت ۷ هزار گروه جهادی برای شکست کرونا
تعداد بازدید تعداد 77 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۳۱ ق.ظ، دوشنبه، ۲۵ فروردین، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

مسئول بسیج سازندگی سپاه نینوای گلستان با اشاره به آغاز رزمایش کمک مومنانه سپاه و بسیج در استان گفت: تا کنون ۲۰ هزار بسته معیشتی بین محرومان و نیازمندان استان توزیع شده است.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ سرهنگ حسن ملک‌حسینی ظهر امروز  در جلسه هماهنگی رزمایش کمک مومنانه در استان اظهارداشت: به طور کلی تجربه‌های زیادی در بحران‌های گذشته پیش روی ماست که می‌تواند در این شرایط فعلی کارآیی داشته باشد.

وی افزود: بعد از نخستین فرمان امام خامنه‌ای به نیروهای مسلح در راستای مبارزه با کرونا، مجموعه سپاه و بسیج در کنار مردم قرار گرفتند و اکنون بیش از ۹۷ درصد مردم استان غربالگری شده‌اند.

به گفته ملک‌حسینی در حال حاضر حدود ۴۲ هزار نفر در قالب ۷ هزار گروه جهادی برای شکست کرونا در سطح استان فعالیت دارند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه نینوای گلستان ادامه داد: تا به امروز جهادگران بسیجی ۲۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع کرده‌ و ۶۰ هزار پوشاک بیمارستانی به بیمارستان‌ها تحویل داده‌اند. همچنین ۵۰۰ کارگاه تولید ماسک در سطح استان فعال شده که ظرفیت تولیدات را تا ۷۰۰ هزار ماسک افزایش داده است.

وی خاطرنشان کرد: بعد از سخنان گوهربار رهبر فرزانه انقلاب درباره رزمایش همدلی و کمک مومنانه؛ بلافاصله یک قرارگاه در سپاه شکل گرفت تا طرح کمک مومنانه را پیش بگیریم که از روز گذشته اقدامات اجرایی ما آغاز شده است.

ملک‌حسینی گفت: افراد و مشاغل آسیب دیده از ویروس کرونا، مشاغلی که دچار آسیب اقتصادی شده‌اند و افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در اولویت خدمت‌رسانی ما قرار دارند. در این طرح تمام سعی خود را خواهیم کرد موازی کاری پیش نیاید و در کنار دیگر دستگاه‌ها به مردم خدمات‌رسانی کنیم./تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر