توزیع بیش از ۴۹ هزار بسته معیشتی در گلستان+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 135 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۴۱ ق.ظ، جمعه، ۵ اردیبهشت، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: در این رزمایش تاکنون بیش از ۴۹ هزار بسته معیشتی در سطح استان توزیع کرده‌ایم که بنا داریم آن را تا پایان ماه مبارک رمضان به ۲۰۰ هزار بسته برسانیم.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از بسیج، سردار علی ملک‌شاهکویی در مراسم سراسری رزمایش #کمک_مومنانه اظهار داشت: باید از صمیم قلب از همه کسانی که طی مدت گذشته با روحیه ای جهادی به ایثارگری در تمام عرصه ها پرداختند تقدیر و تشکر کرد ، چه کادر درمانی مان که در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند  چه جهادگران بسیجی که در حال خدمت رسانی هستند.

وی افزود: در این رزمایش تاکنون بیش از ۴۹ هزار بسته معیشتی در سطح استان توزیع کرده‌ایم که بنا داریم آن را تا پایان ماه مبارک رمضان به ۲۰۰ هزار بسته برسانیم.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: امروز به صورت سراسری ۱۰ هزار بسته را در سراسر استان توزیع میکنیم و بنا را بر این گذاشتیم مراسم متمرکز آن را در کنار مردم شریف و نجیب آسیب دیده از سیل آق قلا برگزار کنیم

ملک‌شاهکویی خاطرنشان کرد: فرامین گوهر بار امام خامنه ای (مدظله العالی) و اجرای این طرح برکات زیادی در پی خواهد داشت تا خدمت رسانی به مردم گرانقدر  را بیش از پیش عملیاتی کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر