تلاش بسیج‌دانشجویی گلستان برای تجاری‌سازی پایان‌نامه‌های دانشجویان
تعداد بازدید تعداد 132 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۲:۳۷ ب.ظ، دوشنبه، ۲۹ اردیبهشت، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

مسوول بسیج دانشجویی گلستان گفت: این تشکل به عنوان حلقه وصل می‌توانند نیازها و دغدغه‌های علمی و صنعتی سازمان‌ها را احصا و با همکاری دانشگاه‌ها به عنوان پروژه یا پایان‌نامه در اختیار دانشجویان مستعد قرار دهد و با همکاری پارک علم و فناوری زمینه تجاری‌سازی و رفع نیازها را مهیا کند.

به گزارش سرویس علمی رادکانا به نقل از بسیج، جواد فرامرزی در جلسه مشترک بسیج دانشجویی استان و سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی استان با هدف شناسایی پیامدهای کرونا بر وضع کشاورزی استان اظهار کرد: مهمترین کارگروه مطالعاتی در سطح استان، کارگروه کشاورزی است چراکه به اشتغال و ارتزاق مردم استان ارتباط دارد.

وی تصریح کرد: جمع‌بندی مسائل کشاورزی و اولویت‌بندی آن ولو در راستای حل چند مصداق می‌تواند دستاوردی بزرگی برای حل مشکل کشاورزان باشد و بسیج دانشجویی به عنوان مطالبه‌گر می‌تواند نقش مهمی در استیفای حق مردم و کشاورزان از رده‌های کشوری و وزارتخانه ها را ایفا کند.

 مسوول بسیج دانشجویی استان گلستان گفت: بحث کرونا بهانه ای برای پیگیری سایر مشکلات کشاورزی در سطح استان می‌باشد و امید است با همکاری مشترک این نهاد بتوانیم سطح تولید کشاورزی در استان را ارتقا دهیم.

فرامرزی خاطرنشان کرد: بسیج دانشجویی به عنوان حلقه وصل می‌توانند نیازها و دغدغه‌های علمی و صنعتی سازمان‌ها را احصا و با همکاری دانشگاه‌ها به عنوان پروژه یا پایان‌نامه در اختیار دانشجویان مستعد قرار دهد و با همکاری پارک علم و فناوری زمینه تجاری‌سازی و رفع نیازها را مهیا کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر