تجلیل پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما از محمد رفیقی / رژیم نکبت مانع رسیدن جوان بندرگزی به مقام قهرمانی موی تای جهان
تعداد بازدید تعداد 102 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۸:۵۷ ق.ظ، سه شنبه، ۳۰ اردیبهشت، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

به همت پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما از محمد رفیقی قهرمان موی تای جهان که در مسابقات جهانی ترکیه به دلیل دفاع از مردم مظلوم فلسطین از رویارویی با حریف صهیونیستی خود امتناع کرد ، تجلیل شد .

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ محمد رفیقی جوان ۱۹ساله اهل روستا محمدآباد بندرگز از یک خانواده طبقه متوسط به پایین است که نزدیک به یک دهه عضو تیم ملی موی تای کشور است.

او دو سال فشرده و طاقت فرسا تمرین کرد تا در مسابقات جهانی ترکیه در سال گذشته مدال قهرمانی جهان را به گردن بیاویزد و پرچم جمهوری اسلامی ایران را بالا ببرد اما وقتی پای هواپیما جدول بازیها را به او نشان می دهند می بیند که بازی اولش مقبال نماینده رژیم صهیونیستی است .

محمد بلافاصله از رفتن به مسابقات انصراف می دهد ؛ او در این باره می گوید : من اسراییل را به عنوان یک کشور قبول ندارم ، آنها به مردم فلسطین ظلم می کنند و کودکان را می کشند ، این کار من خواسته قلبی خودم بوده و خانواده و اطرافیان هم از کارم خوشحال شدند ، هر چند از اینکه به مسابقات نرفتم ناراحت شدم و یک هفته بهم ریختم چرا که خیلی زحمت کشیده بودم و تمرین کردم و شک نکنید قهمران می شدم .

متن کامل مصاحبه با این پهلوان گلستانی را متعاقبا در همین سایت خبری بخوانید.

در پایان تصاویر حضور این جوان بندرگزی در دفتر گلستان ما و تقدیر جناب اقای مهندس عموزاد مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما را از این ورزشکار ببینید:

انتهای پیام /

ارسال نظر