امروز باید به سمت فضای مجازی حرکت کنیم و هوشمندانه در این فضا فعال باشیم/با آموزش فعالان فضای مجازی باید نهضت تولید محتوا براه اندازیم
تعداد بازدید تعداد 123 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۵:۱۴ ب.ظ، سه شنبه، ۳۰ اردیبهشت، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی گفت: با آموزش مناسب فعالان فضای مجازی باید نهضت تولید محتوا براه اندازیم.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ سرهنگ حسن محبوبیان در گفتگو با رادکانا اظهار کرد: امروزه فضای مجازی به سبب برخورداری از ویژگی‌هایی همچون حضور اکثر آحاد جامعه، بیش از حوزه‌های دیگر به عرصه جنگ نرم بدل شده است.

وی افزود: دشمن در این فضا تلاشی سازمان‌یافته و گسترده به منظور استحاله هویتی جامعه ایرانی و نظام اسلامی را از دهه های گذشته آغاز کرده که از شتاب فزاینده‌ای نیز برخوردار است.

فضای مجازی می تواند ابزاری برای مقابله با دشمن در جنگ نرم باشد

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی با بیان اینکه فضای مجازی می تواند ابزاری برای مقابله با دشمن در جنگ نرم باشد، گفت: امروز ما در جنگ رسانه ای با دشمن هستیم و در این جنگ دست کسی بالاست که هوشمند تر عمل کند.

محبوبیان با تأکید بر اینکه تولید محتوای خوب و اثرگذار در فضای مجازی باید مدنظر فعالان فضای مجازی قرار بگیرد، بیان کرد: با آموزش فعالان فضای مجازی باید نهضت تولید محتوا براه اندازیم.

وی تصریح کرد: فضای مجازی جزو نقاطی آسیب پذیر بوده که همیشه از نظر زیرساختی، محتوایی و نگاه و نگرش از آن ضربه می خوردیم.

امروز باید به سمت فضای مجازی حرکت کنیم و هوشمندانه در این فضا فعال باشیم

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی تاکید کرد: امروز باید به سمت فضای مجازی حرکت کنیم و هوشمندانه در این فضا فعال باشیم تا بتوانیم با شناختن دقیق آن، آسیب های این فضا را شناسایی و آن را تغییر دهیم.

محبوبیان اذعان کرد: بسیاری از فعالان فضای مجازی بخاطر جهل و عدم توجیه، هر مطلبی را در فضای مجازی منتشر می کنند و آب به آسیاب دشمن می ریزند.

وی توهین به مقدسات، توهین به ارکان نظام و ناکارآمد خواندن آنان و توجه به اپوزیسیون و سلطنت طلبان را سه عامل اصلی دانست که امروز بر روی فضای مجازی سایه افکنده است.

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی با بیان اینکه نگویید ما در حوزه فضای مجازی ضعیف هستیم، افزود: وضعیت امروز ما در فضای مجازی دقیقا شبیه اوایل هشت سال جنگ سخت در سال ۵۹ است که از هیچ گونه امکاناتی برخوردار نبودیم اما به یاری و مدد الهی و با دستان خالی مقابل کشورهای ستمگر زیادی ایستادیم و سربلند شدیم.

محبوبیان با تأکید بر اینکه عملکرد بسیج در فضای مجازی بسیار چشمگیر است، گفت: این تعهد در بسیج است و ظرفیت فعالیت چشمگیر در فضای مجازی را دارد.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر