در این مدت در جمع آوری زباله ها با سیلی صورت خود را سرخ داشتیم/خودروی حمل زباله فرسوده شده است/یک دستگاه خودروی حمل زباله مکانیزه جدید از وزارت کشور درخواست کردیم
تعداد بازدید تعداد 122 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۲:۱۶ ب.ظ، چهارشنبه، ۳۱ اردیبهشت، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

شهردار کردکوی گفت: امسال نیز یک دستگاه خودروی حمل زباله مکانیزه جدید از وزارت کشور درخواست کردیم که اگر مسئولان استانی یاری کنند به این خودرو دست خواهیم یافت.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ شهرام شاکری در گفتگو با رادکانا اظهار کرد: دو تا از عمده ترین مشکلاتی که با بهداشت عمومی مردم هم سر و کار دارد، مشکل جمع آوری نخاله های در سطح شهر است که بصورت پراکنده توسط برخی شهروندان عزیز ریخته می شود که شهرداری بدلیل کمبود ماشین آلات و نیروهای خدمات شهری در این حوزه با شکل روبروست.

وی افزود: بنابراین به دلیل کمبود ماشین آلات مجبوریم که تراکتور بیل دار را از شهروندان اجاره کرده تا در جمع آوری نخاله ها به شهرداری کمک کند.

شهردار کردکوی گفت: فرسودگی شدید ماشین آلات ساختمانی و عمرانی در حوزه خدمات شهری و عمرانی یکی دیگر از مشکلات ما در این شهرداری است.

شاکری با بیان اینکه در بسیاری موارد بدلیل خرابی و فرسودگی ماشین آلات در حمل و جابجایی زباله دچار مشکلات فراوانی بودیم، اذعان کرد: در این مدت در جمع آوری زباله ها با سیلی صورت خود را سرخ داشتیم.

وی خاطرنشان کرد: امسال نیز یک دستگاه خودروی حمل زباله مکانیزه جدید از وزارت کشور درخواست کردیم که اگر مسئولان استانی یاری کنند به این خودرو دست خواهیم یافت.

انتهای پیام/

ارسال نظر