معامله قرن محکوم به شکست است/ملت ایران پرچمدار مبارزه با اسرائیل هستند
تعداد بازدید تعداد 202 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۲۱ ق.ظ، پنج شنبه، ۱ خرداد، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه معامله قرن محکوم به شکست است، ملت ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی را پرچمدار مبارزه با اسرائیل دانستند.

به گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا؛ حبیب الله دهمرده نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار عصرهامون، گفت: حضرت امام (ره) روز قدس را برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین نامگذاری کردند.

وی افزود:  ایران با رشادت در برابر ظلم ایستادگی می کند و دست یاری به مظلومان جهان دراز می کند لذا امروز کشورمان پرچمدار مبارزه در برابر استکبار جهانی لقب گرفته است.

وی بیان داشت: تمام آزادی خواهان جهان به تبعیت از ایران اسلامی در روز قدس به دفاع جدی از مردم مظلوم فلسطین می پردازند.

نماینده مردم سیستان تصریح کرد: پیامبر اسلام می فرمایند اگر مظلومی تقاضای کمک کند و مسلمانی به او یاری نرساند دیگر او مسلمان نخواهد بود لذا از دیدگاه اعتقادی نیز باید به داد مظلومان فلسطین برسیم.

وی گفت: مردم ایران نیز حقیقتا پرچمدار کمک به مظلومین جهان در طول انقلاب اسلامی بوده اند.

دهمرده بیان کرد: در دوران طاغوت و جنگ اسرائیل و اعراب، هواپیما های رژیم صهیونسیتی در ایران سوخت گیری می‌کردند و عملا از این کشور به عنوان پایگاه نظامی استفاده می کردند که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران این ماجرا برعکس شد و ایران به پایگاه محکم و قوی فلسطین تبدیل شده است.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: حمایت همه جانبه کشورمان از مظلومان جهان  جایگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی  در دفاع از ارزش ها ، شعار ها ، اعتقادات و باور ها نشان را می دهد که  همه دولت ها آن را تایید می کنند.

وی افزود: همه باید دست در دست هم دهند تا غده سرطانی به نام‌ اسرائیل را از بین ببرند و تنها شیوه موفق شدن در این راه مقاومت مردم فلسطین است.

دهمرده با بیان اینکه ایران قلب تپنده همه آزادی خواهان جهان است اظهار کرد: جریان مقاومت در کشورهای سوریه،عراق،لبنان و‌ حتی فلسطین  اگر حمایت نشود آثار آن گریبان کشور خودمان را خواهد گرفت.

وی ادامه داد: اگر خط مقدم در کشورهای یاد شده بشکند باید با گروه‌های تکفیری در ایران  بجنگیم، لذا مسیری که جمهوری اسلامی ایران انتخاب کرده است مسیری الهی و انسانی است که همه وظیفه دارند در این زمینه حمایت کنند.

وی بیان داشت: امروز همه مسلمانان وظیفه دارند نه بر حس انسان دوستانه بلکه برای امنیت خودشان در مسیر مقاومت حرکت کنند.

روز قدس روز دفاع از مظلومیت مردم فلسطین در برابر اسرائیل کودک کش است

حسینعلی شهریاری، نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار ما، بیان کرد: طی چند روز اخیر نمایندگان مجلس در شورای اسلامی طرح مقابله با اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی علیه صلح و امنیت را تصویب کردند.

وی در تکمیل مطلب فوق، افزود: کلیه دستگاه‌های کشور به موجب این قانون، در چهارچوب سیاست‌های کلی نظام و بهره‌مندی از ظرفیت‌های منطقه‌ای و بین‌المللی، با اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین، کشورهای اسلامی و نقش مخرب این رژیم نامشروع در برهم زدن صلح و امنیت  و اقدامات تروریستی، آواره کردن مردم فلسطین،  بخش‌هایی از سوریه (جولان)، لبنان و دیگر سرزمین‌های اشغالی مقابله کنند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما به تبعیت از امام راحل و مقام معظم رهبری از ملت مظلوم فلسطین حمایت می کنیم.

وی اضافه کرد: امسال هم مردم جمهوری اسلامی ایران جهت حمایت و دفاع از کشور مظلوم فلسطین را اعلام آمادگی کردند و در راستا شرکت در راهپیمایی روز قدس منتظر تصمیمات ستاد ملی مبارزه یا کرونا هستند.

شهریاری تصریح کرد: روز قدس باید اعتراض و انزجار خود را از رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی نسبت به ظلم و ستمی که بر مردم مظلوم فلسطین روا می دارند، اعلام کنیم تا صهیونیستها بدانند امت اسلامی در جهت حمایت و همراهی از مردم فلسطین و قدس شریف، ذره ای عقب نشینی نخواهیم کرد.

اتحاد مسلمین سبب شکست معامله قرن  می شود

مالکی نماینده منتخب مردم زاهدان در مجلس در گفت و گو با خبرنگار ما، بیان کرد: روز جهانی قدس پس از نامگذاری توسط امام خمینی(ره) جایگاه خاصی نزد مسلمانان جهان پیدا کرد و بیش از ۴ دهه از برگزاری راه پیمایی روز قدس و انزجار روز افزون جهانی از رژیم غاصب صهیونیستی می گذرد.

وی افزود:  انتفاضه فلسطین به ملت های اسلامی گره خورده است  در دهه اخیر شاهد شدت تنفر جهانی از رژیم صهیونیستی و حمایت از ملت مظلوم فلسطین هستیم و ملت های اسلامی دریافته اند که عاملی که مانع اتحاد دنیای اسلام شده رژیم صهیونیستی است.

وی همدلی و وحدت بین جهان اسلام را لازمه مقابله با اسراییل غاصب دانست وخاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران در ایجاد این وحدت بین کشورهای اسلامی پیشگام بوده است، تحرکات اسراییلی ها در ایجاد اختلاف بین مسلمانان افزایش یافته و دولت ها وملت ها باید با صفوف متحد بر علیه این غده سرطانی اقدامات همه جانبه ای را داشته باشند.

مالکی با بیان اینکه اسراییل دستانش به خون کودکان معصوم فلسطینی آغشته است، تاکید کرد: برخی سران کشورهای اسلامی مانند سعودی ها علی رقم جنایات اسراییل علیه ملت مظلوم فلسطین، به رژیم صهیونیستی چراغ سبز نشان می دهند واین در شان یک کشور مسلمان نیست کشورهای مسلمان باید با اتحاد و همدلی از مردم فلسطین دفاع کنند چراکه دفاع از آرمان های قدس شریف برای هر مسلمانی لازم و ضروری است.

نماینده منتخب مردم زاهدان  اذعان کرد: طرح معامله بزرگ قرن؛ توطئه ای خطرناک از سوی آمریکا و اسراییل است که با وحدت کشورهای اسلامی این طرح محقق نخواهد شد و نشانه های شکست استکبارجهانی در این طرح هویدا است، تمامی گروه های اسلامی مقاومت در حمایت از ملت فلسطینی پیشتاز بوده اند و پس از شهادت شهید مقاومت سردار  شهید سلیمانی منتظر تحولی اساسی در نهضت های اسلامی هستیم.

وی ادامه داد: آرمان های امام  خمینی(ره) در مسئله فلسطین در جهان فراگیر شده و باعث شکل گیری یک تفکر درمسئله فلسطین در بین جوامع اسلامی شده است روز قدس برخواسته از همین آرمان ها و نماد ظلم ستیزی مسلمانان جهان با صهیونیسم  است

انتهای پیام/

ارسال نظر