دیدار فرمانده سپاه نینوا گلستان با خانواده شهید ابوالقاسم شریفی در کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 232 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۵۰ ق.ظ، سه شنبه، ۱۳ خرداد، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

سردار علی ملک شاهکوهی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان پس از حضور در شهرستان کردکوی ضمن عطرافشانی مزار شهید مدافع حرم اسماعیل زاهدپور و شهید ابوالقاسم شریفی به همراه سرهنگ حسن محبوبیان فرمانده سپاه شهرستان کردکوی با خانواده شهید ابوالقاسم شریفی در این شهر دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش سرویس ایثار و شهادت رادکانا؛ سردار علی ملک شاهکوهی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان پس از حضور در شهرستان کردکوی ضمن عطرافشانی مزار شهید مدافع حرم اسماعیل زاهدپور و شهید ابوالقاسم شریفی به همراه سرهنگ حسن محبوبیان فرمانده سپاه شهرستان کردکوی با خانواده شهید ابوالقاسم شریفی در این شهر دیدار و گفتگو کردند.

زندگینامه شهید ابوالقاسم شریفی:

شهید ابوالقاسم شریفی پنجم شهریور ۱۳۵۰، در شهرستان کردکوی به دنیا آمد.

پدرش هادی، کشاورز است و مادرش صدیقه نام دارد.

دانش آموز دوم متوسطه بود.

از سوی بسیج در جبهه حضور یافت.

پانزدهم تیر ۱۳۶۶، در فاو عراق بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید.

مزار او در گلزار شهدای زادگاهش قرار دارد.

فرازی از وصیت نامه شهید ابوالقاسم شریفی

بارالها میل دارم که اگر سعادت را به من عنایت فرمودی گمنام شوم، شهید گمنام باشم، خدایا مرا یاری کن که در راه عشق به تو کشته شوم و در زمره شهیدانت قرار گیرم.

با سلام و درود به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج) و حضرت امام خمینی (ره) و با درود و سلام به افراد متعهد و خدمتگزار در کل عالم و با سلام به شما خانواده عزیزم امیدوارم که هیچگونه ناراحتی نداشته باشد و هرگز یأس در وجود شما رخنه ایجاد نکند

با سلام به مردم شهرم، از تمامی شما مردم میخواهم که اگر توانایی رزمیدن دارید، در جبهه حضور یابید و امام را هرگز تنها نگذارید که نعمتی که بر اهل کوفه گفته شد به شما نیز گفته شود و بالاخره می خواهم که در همه حال تقوا را پیشه خود کنید.

«ان اکرمکم عندالله تقیکم» خواهشی از شما خواهرانم دارم این، است که زینب وار در مرگ من صبر و استقامت کنید، چرا که خداوند با صابران است، از تمامی افراد خانواده و فامیلها تقاضا میکنم که در عزای من لباس سیاه نپوشید و پرچم سیاه بر خانه نزنید، که منافقین اعم از داخلی و خارجی از این اعمال خوشحال شوند.

والسلام/ ابوالقاسم شریفی/ سی و یکم خرداد ۱۳۶۶

انتهای پیام/

ارسال نظر