مجلس انقلابی و جوان پیگیر تحقق مطالبات مردمی
تعداد بازدید تعداد 474 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۲۶ ق.ظ، یکشنبه، ۱۸ خرداد، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

نمایندگان استان توجه به مناطق و قطبهای گردشگری و ضرورت توسعه زیرساختهای گردشگری ارزان و آسان شرایط توسعه ای را در منطقه فراهم آورند.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا؛ مجلس یازدهم با یک شتاب و استارتی قوی فعالیت این دوره را آغاز کرد.

منتخبین مردم در مجلس یازدهم شورای اسلامی ، از همان روزهای آغازین انتخاب مردم به عنوان وکیل و نماینده با برنامه ریزی دقیق و متناسب با نیاز حوزه های انتخابیه و استان گلستان ،  به منظور آشنایی ،  آسیب شناسی و  مشکلات دستگاههای اجرایی استان جلسات بسیاری با مدیران استانی گذاشتن و همزمان سطح ارتباطات را برای بستر سازی رفع مشکلات و تحقق مطالبات مردمی در سطح ملی با مقامات ارشد دستگاههای اجرایی/وزرا و معاونین و روسای سازمانها و نهادهای دولتی و….برقرار کردند .

مهمترین دستاورد آن  ، همسویی و همگرایی همه منتخبین استان گلستان برای خدمات رسانی به مردم استان به محوریت دبیر نمایندگان استان و ایجاد حرکتهای هدفمند و پیگیرانه، جهادی در جهت مطالبات مردمی و تبیین راهکارهای توسعه ای بویژه در طرحهای ملی و استانی نیمه تمام شده است .

شروعی متفاوت از نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان گلستان با راه اندازی کاروان خدمت با حضور در مساجد روستاها و محلات شهرهای تابع حوزه انتخابیه ، حرکت انقلابی ، جهادی و مطالبه گر را آغاز کردند .

نمایندگان استان گلستان ؛ با حضور در جمع مردم منطقه  مجلس مردمی و  مجلس مطالبه گر و مجلس پیگیر را معنای واقعی بخشیدند .

انتظار آن است ، این روش مسئولانه و پیگیرانه نمایندگان محترم مجلس یازدهم تا آخر مسیر دوره خدمت گذاری استمرار داشته باشد و منشا خدمات ارزشمندی در تحول بنیادین در عرصه های مختلف استان گلستان باشند.

نمایندگان گرامی ؛ گلستان محرومیت نهفته در سبزی خود دارد و متاسفانه کمتر توجه دولتمندان به زیرساختهای توسعه ای آن شده است به همین شرایط از صنایع بزرگ کم یا بی بهره میباشند و یکی از مهمترین علل رشد بیکاری جوانان و افزایش رشد مهاجرت جوانان جویای کار به مراکز صنعتی و کاری کشور چون تهران و….شده است .

عدم حمایت از طرحهای اقتصادی زودبازده و بنگاههای اقتصادی بویژه در صنایع تبدیلی در مناطق کشاورزی و دامپروری و….موجب رها شدن  بنگاههای اقتصادی در شهرکهای صنعتی شده است و یا در شهرکهای صنعتی به ظرفیت جذب منابع در اشتغال و تولید موثر عمل نشده است .

توجه به مناطق  و قطبهای گردشگری و ضرورت توسعه زیرساختهای گردشگری ارزان و آسان شرایط توسعه ای را در منطقه فراهم آورند.

کلیت نگری در نیازهای عمومی استان از سوی نمایندگان محترم ، اجماع ، همسویی و همگرایی در پیگیری طرحهای مهم استانی و ملی بدون در نظر گرفتن جغرافیای حوزه انتخابی و به ثمر نشاندن طرحهای نیمه تمام استان در بخشهای مختلف و……

استفاده از ظرفیت جوانان متخصص ، متعهد ، کارآمد برای تصدی مسئولیتهای دستگاههای اداری استانی و شهرستانی ، متاسفانه هنوز قطار حرکتی انتصابات دستگاهها از سایر استانها به گلستان در حرکت و گاها شتاب به خود دارد .

پیشنهاد به نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی استان گلستان این هست که ؛ کاروانهای خدمت را برای بررسی مشکلات و کمک به اجرای طرحهای در دست اقدام و توسعه ای دستگاههای اداری ؛ متشکل از مدیران استانی با حضور نمایندگان و روسای ارشد دستگاههای و استانداری به شهرستانهای استان راه اندازی کنند تا از خدمات نمایندگان محترم کل مردم استان یکسان و یکسو بهره مند شوند .و عملا همه نمایندگان نماینده کل استان هم فعالیت مسئولیتی نمایند .

پذیرش مسئولیت نمایندگی مردم غرب گلستان تا انتخاب نماینده مجلس یازدهم در دور دوم و رفع مشکلات مردم منطقه و پیگیری مطالبات مردمی .

از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون شما نمایندگان ملت را در خدمات رسانی به مردم شریف ایران اسلامی و استان گلستان مسالت داریم .

یادداشتی از عبدالرسول جوادی بالاجاده

انتهای پیام /

ارسال نظر