گلایه اهالی بلوار دانشجو کردکوی به قطعی مکرر اینترنت مخابرات
تعداد بازدید تعداد 99 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۰۶ ق.ظ، دوشنبه، ۹ تیر، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

عدم مدیریت مناسب در اینترنت مخابرات کردکوی و قطعی مکرر آن از ابتدای امسال، مردم و اهالی ساکن در بلوار دانشجو (بالاتر از بیمارستان امیرالمومنین) این شهرستان را با مشکل مواجه کرده و موجب نارضایتی آنان از این اپراتور شده است.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ عدم مدیریت مناسب در اینترنت مخابرات کردکوی و قطعی مکرر آن از ابتدای امسال، مردم و اهالی ساکن در بلوار دانشجو (بالاتر از بیمارستان امیرالمومنین) این شهرستان را با مشکل مواجه کرده و موجب نارضایتی آنان از این اپراتور شده است.

اینترنت در حال حاضر یکی از نیازهای اساسی مردم در عصر ارتباطات به شمار می رود که این روزها به واسطه پیشرفت روزافزون این حیطه، شاهد انجام اقدامات بانکی، آموزشی، خدماتی، رفاهی و غیره از این طریق هستیم.

این در حالی است که در برخی از نقاط شهرستان کردکوی هر از گاهی شاهد مشکل قطعی مکرر اینترنت مخابرات هستیم که مردم به علت وجود چنین اختلالاتی با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند.

به گفته اهالی بلوار دانشجو شهرستان کردکوی مدتی است (از اواخر فروردین امسال) به دلیل اختلال در اینترنت مخابرات شاهد قطعی و وصلی مکرر شده است به طوریکه در ماه اردیبهشت بیش از پانزده روز قطعی اینترنت را داشته ایم که بعد از مدتی درست شد و هم اکنون نیز حدودا چهار الی پنج روز است که این شکل دوباره پدید آمده است، بدین صورت که برای دو الی سه دقیقه نت وصل شده و دوباره بیش از ده دقیقه قطع می شود و این روال به طور بیست و چهار ساعته ادامه دارد که باعث نارضایتی مردم شده است که این نارضایتی به رئیس محترم مخابرات شهرستان که یکی از وظایف ایشان پیگیری و حل اینگونه مشکلات است.

حسینی یکی از شهروندان بلوار دانشجو شهرستان کردکوی در این خصوص به رادکانا گفت: بروز چنین مشکلاتی باعث اختلال در انجام کارهای شهروندان شده و از آنجایی که این روزها دسترسی آسان به اینترنت سهم هر فرد است، فرزندان ما برای آموزش برخی از نیازهای درسی خود با مشکل مواجه شده که می طلبد مسئولان امر، دغدغه رفع این مشکل را داشته باشند.

وی با بیان اینکه دسترسی به اینترنت و استفاده از آن یکی از نیازهای اساسی و اولیه اهالی است، ادامه داد: قطع و وصل ها

ارسال نظر