سرپرست اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گرگان منصوب شد + عکس
تعداد بازدید تعداد 70 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱:۳۴ ب.ظ، دوشنبه، ۹ تیر، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

طی حکمی از سوی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌‎دستی گلستان جاوید ایمانیان سرپرست اداره میراث‌فرهنگی شهرستان گرگان شد.

به گزارش رادکانا ، در مراسم معارفه‌ای که به این منظور و با حضور عباس عنایت معاون توسعه مدیریت اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان در اداره گرگان برگزار شد، جاوید ایمانیان به‌عنوان سرپرست این اداره منصوب و از زحمات یاسر قندهاری در این سمت تقدیر و تجلیل شد.

از سوابق جاوید ایمانیان می‌توان به معاون میراث‌فرهنگی استان گلستان در سال ۱۳۸۳ و ۱۳۹۶، مدیر پایگاه ملی گنبد قابوس سال ۱۳۸۵، مدیر پایگاه میراث جهانی گنبد قابوس در سال ۱۳۹۵، کارشناس مسئول بناها و بافت‌های تاریخی میراث‌فرهنگی استان گلستان، مشاور مدیرکل میراث‌فرهنگی در مرمت بناها و بافت‌های تاریخی، سرپرست دفتر فنی اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان در سال ۹۴ اشاره کرد.

در حکم انتصاب او آمده است:

«جناب آقای جاوید ایمانیان

همکار محترم

ضمن آرزوی توفیق روزافزون، نظر به سوابق موثر و تجارب ارزشمند، به‌موجب این حکم به‌عنوان سرپرست اداره شهرستان گرگان منصوب می‌گردید.

انتظار می‌رود با توجه به شرح وظایف تعیین شده، ضمن هماهنگی لازم با اینجانب نسبت به انجام امور محوله و رشد و بالندگی آن شهرستان در حوزه‌های میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اهتمام لازم را به‌عمل آورده، موفق و موید باشید.»

احمد تجری- مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان

انتهای پیام /

ارسال نظر